Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

 

Pazi, ja svoju Iskra Deltu (do duše, bez Iskra Delta reklame :D ) ne bih dao ni za 500 jura, leba nema. Ovaj Sportov mi je davnašnja želja. Opak dres, opak.

Ne stidim se priznati, lep dres... samo boje su pogresne [emoji14]
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Pazi, ja svoju Iskra Deltu (do duše, bez Iskra Delta reklame :D ) ne bih dao ni za 500 jura, leba nema. Ovaj Sportov mi je davnašnja želja. Opak dres, opak.

Ne stidim se priznati da je lep dres... samo su boje nekako... bezveze [emoji14]

 

 

MRZIM QUOTE SA TABLETA PREKO TAPATALKA. pojma nemam sta sam kvotovao :isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment

heh, jedan od prvih timova koje sam uzivo gledao na jna, proradi neka nostalgija za tim vremenom odmah :)

 

sad me blam, ne mogu se setim ko su par ljudi (don't shoot me :)) - prvi levo do bjekovica i dole desno poslednja dvojica? jel predposlednji smajic?

 

Pih, svasta. Ovaj je najjaci

 

mance.jpg

Link to comment

"Napominjemo da je odlukom Upravnog odbora fudbalskog kluba Vojvodina, "zapad" proglašen domaćom tribinom, što znači da na nju neće imati pristup gledaoci koji na stadion dođu sa obeležjima Partizana. Preciznije, redarska služba će te gledaoce, čak i ako imaju ulaznicu za "zapad", preusmeravati na istočnu tribinu", stoji u saopštenju Vojvodine.

 

Znači, ovi iz Vojvodine su veci jadnici cak i od ovih iz Niš. :P

Link to comment

Kao da neko na zapad dolazi u obelezjima. Ne prenosi Rts jer arena utorkom ima ekskluzivno pravo.

Sta placace penale nekom, ako ustupe signal rts-u? Na stranu sto su i jedni i drugi u vlasnistvu drzave ...

Link to comment

Sta placace penale nekom, ako ustupe signal rts-u? Na stranu sto su i jedni i drugi u vlasnistvu drzave ...

 

Šta ja da im radim, samo sam rekao kako je

Link to comment

Valjda nama "Sta da vam radim" ... Mada meni i dalje nije jasno zasto bi RTS taj dan prenosio utakmicu, koja ce biti tri puta manje gledana, posebno sto je za realizaciju potrebna samo politicka volja i nista vise  ...

Link to comment

Valjda nama "Sta da vam radim" ... Mada meni i dalje nije jasno zasto bi RTS taj dan prenosio utakmicu, koja ce biti tri puta manje gledana, posebno sto je za realizaciju potrebna samo politicka volja i nista vise  ...

 

Ne pratiš. Utorkom RTS ništa ne prenosi i tako je već par godina. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ne pratiš. Utorkom RTS ništa ne prenosi i tako je već par godina. 

Ma ja sam razumeo Renaa da taj dan prenose Valensiju umesto nas ... Niko mi jos nije odgovorio, gde je to uklesano da ne smeju da prenose utorkom, interni dogovor(ugovor) Arene i RTS-a ili neka treca strana diktira (glavni distributer prenosa) ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...