Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Pazi, ja svoju Iskra Deltu (do duše, bez Iskra Delta reklame :D ) ne bih dao ni za 500 jura, leba nema. Ovaj Sportov mi je davnašnja želja. Opak dres, opak.

view_photo.jpeg

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eh, kad bi Copa umesila jadan dobar staaaaaaari dres...

:cry:

 

jbg. može dukla prag, može valjda i pfc. treba neki presing da se odigra na njih, možda bi i imalo rezultata. ja poslao švecu onomad u njihovu radnju da mi pazari neke majce. oni se oduševili što je žensko ušlo uopšte, pa joj dali neki popust i navukli je da ume više od naručenog. posle mi rekla da su bili mnogo simpatični, mada ona misli da su bili i drogirani.

 

:lolol:

Link to comment

 

Pazi, ja svoju Iskra Deltu (do duše, bez Iskra Delta reklame :D ) ne bih dao ni za 500 jura, leba nema. Ovaj Sportov mi je davnašnja želja. Opak dres, opak.

 

 

Pih, svasta. Ovaj je najjaci

 

mance.jpg

Link to comment

:cry:

 

jbg. može dukla prag, može valjda i pfc. treba neki presing da se odigra na njih, možda bi i imalo rezultata. ja poslao švecu onomad u njihovu radnju da mi pazari neke majce. oni se oduševili što je žensko ušlo uopšte, pa joj dali neki popust i navukli je da ume više od naručenog. posle mi rekla da su bili mnogo simpatični, mada ona misli da su bili i drogirani.

 

:lolol:

 

Ništa, da nekog obučemo u ženu i pošaljemo u Amsterdam da ispregovara. Jedino se plačim da ćemo da se pokoljemo dok usaglasimo stav šta bi valjalo mesiti.

Link to comment

Meni najlepsi oni cisto beli dresovi iz sedamdesetih, sad me mrzi da trazim slike po netu ali sigurno matoriji znaju o cemu se rdi.

 

U to vreme smo slabo nosili pruge, ili sam ja bio toliko mali pa se vise i ne secam.

Edited by ManicMiner
Link to comment

Meni najlepsi oni cisto beli dresovi iz sedamdesetih, sad me mrzi da trazim slike po netu ali sigurno matoriji znaju o cemu se radi.

 

U to vreme smo slabo nosili pruge, ili sam ja bio toliko mali pa se vise i ne secam.

 

jesu li to ovi? :)

Partizan 1975 tempo.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...