Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

realno, ovaj protivnik se moze proci i to ne bi spadalo u domen nekakvog iznenadjenja.

 

treba maksimalno iskoristiti prvu tekmu....teren je kvalitetan, nije vruc, protivnik nije strah i trepet.

 

treba igrati kao u Rumuniji, agrasivno i napadacki, da se vratimo sa golom u gostima. obratiti paznju na njihove napade po krilima, ne toliko na Mladenovica koliko na lika sa druge strane. umeju da probiju ali se cini da imaju problem sa centarsutevima. ako bi se napravio pritisak na njihov vezni red bilo bi tu dosta sanse da ih izbusimo.

 

sredina odbrane im deluje tromo i eto sanse za Abua i Zileta, kao i za lopte u prostor, neku asistenciju Tute.

Edited by Ted
Link to comment

Red je da konacno udjemo u Ligu Sampiona rutinski, bez tenzija i u samo 180 minuta.

 

apsolutno.

 

ponavljam, ako ponovimo pristup kao protiv steaue nemamo šta da brinemo, a možda damo i 2 ili više golove u gostima..

Link to comment

jbt. pričate kao da ste navijači juventusa. pa zar niste naučili ništa sve ove godine. bol, patnja, patos.

zar može biti drugačije?

Link to comment

jbt. pričate kao da ste navijači juventusa. pa zar niste naučili ništa sve ove godine. bol, patnja, patos.

zar može biti drugačije?

pa brate gledam ovaj bate danas, ne znam da li sam pijan gledao ili drogiran možda, ali ovo jedino ne izbacujemo ako nam se odseku noge...a znam da se barem iliću, vulicevicu, balažicu, abubakaru, božinovu i živkoviću neće odseći noge sigurno, a mislim ni ostalima....

 

inače izgleda lomić zalomio oko 500 hiljada, lako može da se desi da ne dođe.

Link to comment

ne mora da im se noge odseku. dovoljno da nam fortuna™ vrati nešto slično za penal protiv steaue u beogradu.

pa 3/4 naša odbrambena igrača su u stanju to da urade

Link to comment

ne mora da im se noge odseku. dovoljno da nam fortuna™ vrati nešto slično za penal protiv steaue u beogradu.

pa 3/4 naša odbrambena igrača su u stanju to da urade

njihova odbrana je na nivou naše, ali napad i sredina su apsolutno ispod naše što se tiče kvaliteta.

 

da si gledao utakmicu kao mi ne bi ovo pisao, već bi bio više optimističan :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

buahahahaha

dobro, čovek ima 32 godine i namirisao je lovu ulaskom u CL, pa hoće da se obezbedi. samo je našao baš gde će pare da traži, mi i 200.000 evra teško da ćemo dati :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...