Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dinamo pravi gomilu faulova u zoni suta al ovima ni to ne pomaze....vrlo los fudbal, smorio sam se ko zmaj

+1. jedva gledam, ali baš jedva... kakva gomila grešaka, kakav loš fudbal, dinamo isto igra jako, jako loše sada.

 

ako ispadnemo od ovih to će biti jedno od većih iznenadjenja. naravno, pod uslovom da odigramo približno kao protiv steaue.

 

da li ima neka kvalitetnija ekipa od dinama, ili je ovo njihov derbi zvezda-partizan?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

valjda će i vučina da pripomogne nekim skauting savetom

:unsure:

 

ne gledam, al čitajući vas imaju dve opcije

a) klasično zavaravanje tj. ne otkrivanje karata

b) plitak potok

Link to comment

valjda će i vučina da pripomogne nekim skauting savetom

:unsure:

 

ne gledam, al čitajući vas imaju dve opcije

a) klasično zavaravanje tj. ne otkrivanje karata

b) plitak potok

 

kumse, šta da ti kažem kad sada, u 90 minutu navijam da izjednače pa čak i pobede da se naši ne opuste...toga se najviše plašim.

 

oni su stvarno na nivou jsl, makar ovo što gledamo, ali šta ako u derbiju prvenstva "kriju karte" ?

 

medjutim vidim koga su sve pobedjivali ove i prošle godine da bi išli u ligu šampiona (lošije ekipe od steaue), tako da mi ovo ipak deluje kao njihova realnost.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

moguce da ima i skrivanja karata, ali ne bih znao posto ne pratim BATE. vrlo, vrlo skromno ovo izgleda....puno slabosti koje Kiza moze da iskoristi za pripremu tekme.

 

nasa tekma sa Spartakom deluje kao mec bundeslige u odnosu na ovo. ali ne treba leteti mnogo, istorija nas uci da umemo sami sebi da budemo najtezi protivnik.

 

gotovo, dobio Dinamo

Edited by Ted
Link to comment

Nije igrao. Možda su skrivali karte, ali opet nemaju oni napadačkog potencijala mislim dovoljno. Jeste naša odbrana krš ali mislim da će se oni zatvoriti, igrati tvrdo kući na 0:0 pa šta urade u gostima.

Link to comment

jeste igrao Hleb, ali se nije isticao bilo čime. 

 

vezni red im je bio očajan, dosta sporo, nepovezano, puno grešaka u dodavanjima, bez ideje. nisu napravili krštenu šansu. imali su više prilika iz slobodnjaka oko 16 metara, ali je išlo ili u živi zid, ili iznad gola ili direktno u golmana.

 

u napadu je neki Radionov, il tako nešto, izgleda da zna fudbala ali nije baš imao sa kime da igra.

Link to comment

Kakvo crno skrivanje karata, to je neozbiljna priča..Pa odgledaće se masa njihovih mečeva. Kiza je u Vožvovcu imao 8 sati dnevno radno vreme..ima se tu vremena da se pogleda svih njihovih 15 mečeva u sezoni.

Bez obzira na ovaj meč, ne možete očekivati od ekipe sa 8 Belorusa i par osrednjih stranaca (i za JSL osrednjih) da nešto briljira.

 

Protiv njih je bitno najpre shvatiti ih ozbiljno, a onda povesti...raspašće se

Edited by Godfrey
Link to comment

mene uvek štrecne nešto kad ima predznak ruski, pogotovu u fudbalu. ne volim. mada ona statistika koju je okačio moca vukotić daje nadu protiv lažnih™ rusa

Link to comment

mene uvek štrecne nešto kad ima predznak ruski, pogotovu u fudbalu. ne volim. mada ona statistika koju je okačio moca vukotić daje nadu protiv lažnih™ rusa

+1

I nikako da poverujem da nema vise Tumbakovica i njegovih evropskih ucenika...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...