Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pomerice predhodno kolo za petak, a tu sredu za utorak, a mozda i derbi za nedelju... Bice sve kako treba

tada je reprez. pauza, derbi u nedelju bi mogao biti problem ako se pfc plasira u lš i bude trebao da igra 1 meč u grupi u utorak 15 :P

Link to comment

hvala.

 

upravo dinamo poveo u gostima sa 1 - 0. dinamovac prošao pored gol aut linije kroz odbranu batea, centrirao u peterac i gol..

 

umalo 0-2 iz kontre. loši su jako kada treba da jure rezultat. slabo se snalaze...

 

kraj prvog poluvremena.

 

ne znam da li to nešto kriju od nas, ali su prilično slabi. teško se snalaze kada treba stvoriti šansu, kada je kontra onda je panika, 2 - 3 puta su bile zrele šanse za 0 - 2. njihovi kreatori igre, bez preterivanja, deluju kao da su učili fudbal sa babovićem, neverovatna lakoća gubitka lopte na sredini terena.

 

videćemo šta će biti u drugom poluvremenu, ali ovi mi deluju da kada naidju na iole ozbiljnijeg protivnika, odmah im je "gusto". 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

igač belih je upravo dobio "žoltaju kartoćku", odnosno odvalio jednog od Borisovih, evo i izmene 

 

utakmica težak smor....BATE ništa specijalno za sada, čak ovi Vukovci deluju bolje i opasnije

Edited by Ted
Link to comment

deluje da je im je odbrana kiksabilna....poput naše. bilo je panike u par navrata, a imali su i sreću pa ne dadoše autogol. napred ne deluju opasno, videćemo u drugom poluvremenu.

Link to comment

napada BATE u drugom ali prilicno bezidejno....puno gresaka na sredini u dodavanjima, u stilu jsl ligasa....Dinamo se brani i bije, ceka neku kontru

 

zaista deluje da je Steaua ozbiljniji i kvalitetniji protivnik....samo ne znam dal BATE igra u najboljem sastavu, po imenima bih rekao da ovo nisu rezerve

Edited by Ted
Link to comment

šta promaši sad dinamovac za 0-2  :isuse:

 

u drugom delu ista situacija za sada kao u prvom. ne vidim neku veliku promenu igre kod bate borisova. stihijski i loše u napadu, sa dosta grešaka. prekidi im nisu nešto posebno opasni, naprotiv..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...