Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako misli da produži ugovor ako je klub vlasnik 25% istog? Valjda bi morao da ga otkupi od menadžera...

Pa Zivkovic senior valjda ima drugih 25%, sto je valjda dovoljno za produzenje pre isteka starog, ili jednostavno naprave dogovor da u junu 2016 potpisu novi (tu Zahavi ne dobija nista a Djura zavrsava go vezan za neko drvo u sumi ako ne vrati pare)... Sve u svemu , ne verujem da lupeta i predpostavljam da mu je neki pravnik sazvakao sadasnji ugovor i sve anekse istog.

Edited by Geo
Link to comment

Kako misli da produži ugovor ako je klub vlasnik 25% istog? Valjda bi morao da ga otkupi od menadžera...

 

tako što zahavi duguje neke pare za lazara markovića pa onda da mu oproste taj dug plus da mu doplate i onda da uzmu ceo živkovićev ugovor

Link to comment

U razgovoru za Goal, bivši igrač FK Rad koji se trenutno nalazi u Holandiji, i koji je prošao omladinsku školu Crvene zvezde, otkriva kako je za navodne pregovore sa Partizanom saznao - čtajući medije.

Kako se šuškalo, Đurđević se navodno spominjao u kontekstu pojačanja koji bi trebali da pomognu treneruZoranu Milinkoviću da ima veći fond igrača sa kojima bi lakše mogao da prebrodi plej-of fazu kvalifikacija za LŠ i dvomeč sa Bate Borisovim.

- Za pregovore sa Partizanom prvi put čujem. Tačnije, prvi put sam video u medijima, pošto su srpski sportski sajtovi preneli tu vest. Ni sam kim iz Partizana nisam razgovarao, ja u svakom slučaju nameravam da ostanem u Holandiji, to su moji planovi - rekao je na startu priče Uroš Đruđević.

 

http://www.goal.com/rs/news/9642/sve-vesti/2015/08/09/14298322/uro%C5%A1-%C4%91ur%C4%91evi%C4%87-za-goal-saznao-sam-da-me-tra%C5%BEi-partizan-preko

Link to comment

pocinjemo liciti na zagrebacku bracu
:s_u:
 

- Fudbaleri BATE Borisova ne samo što nisu igrali na nekom zapaženom nivou, nego čak nisu ni nagovestili da u skorije vreme mogu da budu ekipa za veliki respekt.
Pritom, ne zaboravimo, namerili su se na osetno oslabljenog mađarskog šampiona, koji je u letnjoj pauzi ostao bez nekolicine ponajboljih prvotimaca,
dakle, bez kičme tima, na čelu sa golgeterom Nemanjom Nikolićem…
Videoton iz prošle sezone i aktuelni, nebo i zemlja. Čak je i ovaj aktuelni,
koji je stao na crtu Belorusima, mogao da pobedi u Sekešfehervaru, propustio je nekoliko šansi…
Okreni, obrni, razlika između Videotona i BATE je jedino u iskustvu igranja u Evropi i ništa više – istakao je Vignjević.


ovaj vignjevic nas opasno lozi

-_-

Link to comment

Ne dovodi ni do čega jer nismo ludi da pristanemo na ovo. Osim ako ne odložimo meč sa Radom. Što opet onako realno ne bi bilo korektno. 

 

BATE večeras od 19:15 protiv Rašovića.

Link to comment

- nemojte paničiti ^_^

 

Odložen derbi: Vojvodina i Partizan igraju u četvrtak, a pauziraju za vikend

pre 3 minuta | mozzartsport

 

Mečevi između crno-belih i Rada, odnosno Jagodine i Novosađana biće prebačeni u reprezentativni termin, kako bi naši predstavnici na evropskoj sceni imali više vremena da se pripreme za duele sa Plzenjom i BATE Borisovim

Link to comment

Zar nije bilo jednostavnije odložiti ovo u sredu za taj reprezentativni termin pa onda normalno igrati u subotu? Ovako uvlače još dva kluba i remete dva kola umesto jednog. Pitanje je retoričko.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...