Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da to znaci, da imaju neku ponudu za Saponjica, sve drugo nema smisla(sto bi neko ustupao igraca da tamo bude 4. opcija , tj da ne igra)

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Šaponjiću je bolje da ostane tu gde jeste, nego da se za godinu, dve vraća kao ovaj Đurđević i gomila drugih. pravi momenat za odlazak preko grane svakako se ne meri količinom ponuđenog novca. ali je to na žalost vrlo često ključni motiv, i kluba i igrača. otuda i puno promašenih priča i grešaka u koracima.

Edited by Ted
Link to comment

Šaponjić je svakako poslednja opcija za LE, momak je protiv Steaue pokazao da još nije spreman za evropske utakmice.

ne znam ni koliko je spreman posle propuštanja dobrog dela priprema i tempiranja forme za wc. primetno je ojačao od predhodne sezone kada je delovao poput nedonoščeta, a brzinu nije izgubio koliko se da primetiti.

 

ovo tedovo je racionalno razmišljanje, ali pretpostavljam da je njemu(šaponjiću) pre na pameti neki kolega koji je usled povrede ostao da lomi zglobove po sl pašnjacima. par puta sam priçao sa mladim sportistima i svima je to prva misao kad se pomene ran odlazak u inostranstvo. ko zna da li će se opet pojaviti takva ponuda, šta ako se povredim, šta ako ovo, šta ako ono...

menadžeri, roditelji su priča za sebe.

šaponjić u do sada pruženim prilikama nije pokazao da je prospekt kakvi su bili jovetić, tošić, ljajić, mitrović, marković. mada sve to može da se promeni posle samo jednog bleska u le/lš

Link to comment

Da ne bude nesporazuma, ja bih voleo da Saponja ostane, ono gore je bila samo neka moja predpostavka zasto traze Djurdjevica!

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment

kao i u bilo kojoj profesiji, puno različitih sticaja okolnosti može da se dogodi i da usmeri priču ka lepom ili nelepom kraju. može on da ode u inostranstvo i da polomi nogu na prvoj tekmi tamo. a može i da ima karijeru bez ozbiljnije povrede. 

 

već smo o tome pričali. po meni, najbolji momenat za odlazak jeste onaj kada igrač prevaziđe sredinu ukojoj igra. za to je potrebno određeno vreme i nekakav opipljiv rezultat. npr. za napadača da bude najbolji strelac lige, da podiže kvalitet i to pokazuje na terenu. Šaponjić ima potencijal da to ostvari ali mu treba i vreme i mislim da naredne dve godine ne bi trebao da razmišlja o odlasku.

 

ta priča o brzoj lovi deluje primamljivo, pa ako je cilj da se uzme nešto na brzaka onda je najbolje da se ide odmah. ako je cilj da se bude neko i nešto u fudbalu, pristup bi trebao da uzima u obzir i druge parametre. Šaponjiću je valjda jasno da on još nije sazreo ni za prvu opciju u Partizanu, pa samim tim realno ne bi imao šta da traži u nekoj ozboljnijoj konkurenciji, osim da ide po pozajmicama i nada se najboljem. a kapiram da klinci ipak sebe vide u nekoj ozbioljnoj ligi, neće od da ide na Tajland ili u Estoniju pa da kao zabija tamo i bude faca. oni sebe vide u jakim ligama, a za to treba i vremena i rada.

Link to comment

Mislim da je Saponjic pametan momak i da nece zuriti da ode i samo uzme pare,

letos na tv, nakon SP za igrace do 20 godina, gledam neku emisiju o ribolovu, snimljeno na Zlatarskom jezeru, idu oni obalom i nalete na Saponju kako peca, cestitaju mu osvajanje titule itd, pitaju ga kako nije otisao na more i slicno, kaze on nesto u fazonu, kakvo more, mene ovo opusta i najvise volim ovo

mene kupio za sva vremena

Link to comment

očigledno da imaju. i Živković je ovde učio fudbal, nije u Engleskoj ili Nemačkoj.

 

Niti u Viteseu, za razliku od Đurđevića.

Link to comment

predsednik popović kaže da će sve učiniti da naprave novi dvogodišnji ugovor sa živkovićem i da ga sada sigurno neće prodavati.

 

"....- Andrija Živković je biser Partizana. Upravni odbor ga je prepoznao, stao uz njega i počeo da se bori i za njega i za klub. Bio je na meti menadžera koji nisu imali dobru nameru prema Partizanu. Svakodnevno nam se javljaju za njega, ali on će sigurno ostati igrač Partizana do juna 2016, a činimo sve da potpišemo novi dvogodišnji ugovor. On je sjajan, vaspitan momak ima sve predispozicije da postane veliki igrač. Moram da priznam da sam posle gola Steaui i ja skandirao "Žile, Žile" - počinje priču Popović...".

 

 

 

evo još nekih delova intervjua :

 

"....Uspehom u dvomeču sa Steauom ostvarena je i finansijska konsolidacija.

- Tog 26. decembra kada smo došli u klub bila je nenormalno teška situacija nije bilo ni za pripreme, počeli smo sa privatnim pozajmicama, i kratkoročnim, pa dugoročnim kreditom od Poštanske štedionice, uneo sam i 500.000 evra pozajmice iz moje firme. Imali smo ponudu za Škuletića koja je bila toliko dobro da je prodaja bila jedino racionalno rešenje. Sada su plate redovne, ušli smo u investicije, radimo na "blatuši", napravićemo moderan teren gde će stasavati najmlađi. Takođe, u završnoj smo fazi izgradnje internata i hale sa modernim spa centrom.

Fabrika talenata iz Zemunela" se pokazala kao kamen temeljac kluba.

- Sa Ligom Evrope smo zatvorili dobar deo budžeta, lične dohotke do maja naredne godine, tu je i prihod od 2,4 miliona evra od transfera Mitrovića. Neće biti problema za funkcionisanje kluba, pa zato razmišljamo više o investicijama u omladinsku školu. Taj novac mora da se vrati tamo, da se kroz internat omogući klincima da se iškoluju. U slučaju plasmana u Ligu šampiona na sumu od UEFA, koja iznosi 14 miliona evra trebalo bi dodati bar još pet miliona raznih prihoda.

Biće i promena u igračkom kadru pred duele sa BATE i jesen u Evropi.

- Pustili smo nekoliko igrača, postoje upražnjena mesta, razmišljamo još o nekoliko pojačanja. Znamo da je ozbiljan ritam i potreban nam je veći broj igrača. Sigurno je da niko neće biti prodat, iako svakodnevno imamo po pet-šest poziva. Ne smemo da prodajemo igrače, ukazala nam se prilika koju moramo da iskoristimo.

Predsednik kluba iz Humske na kraju optimistički poručuje:

- Mi imamo objektivne šanse da prođemo u LŠ. Imamo potencijal da čak i prezimimo u Evropi. Prirodna stvar je da navijači žele pobedu, bilo s kim da igramo moramo da pobedimo. To je uvek cilj. Obećavam svim navijačima da će Partizan i protiv BATE igrati najbolje što može, ostaviti srce na terenu i nadam se pozitivnom ishodu.

PRLjAV VEŠ OSTAJE U KUĆI
U Humskoj uspevaju da sačuvaju mir, tvrdi Popović.

- Veličina Partizana je to što prljav veš ne izlazi u javnost. Neminovno je da u svakoj organizaciji postoje nesuglasice kao i u privatnoj kući. Odlučili smo da nastupamo kako većina kaže, a nesuglasice da ne izlaze iz kuće. Možda je i to jedan od razloga uspeha - kaže Popović, osvrćući se na situaciju u Zvezdi. - Imam dosta prijatelja u Zvezdi. Želim im da se što pre konsoliduju, srede. Oni su brend srpskog fudbala, da srede situaciju i budu nam pravi konkurent za titulu...."

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:561704-Popovic-Zivkovic-Partizanov-do-juna-2016-cinimo-sve-da-potpisemo-novi-ugovor

Link to comment

Svidja mi se. kako razmislja gospodin predsednik, moram da priznam da je veliki apgrejd™ u odnosu na mutavog prevaranta...

 

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...