Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ruku na srce Mojsilović nas je u intervjuu pre i posle utakmice ishvalio ko niko do sad, al osećam da se jede u sebi 

+1

Toliko nas covek ishvali, da mi je prosto neprijatno ... Cak je obrazlozio i onaj prolazak atletskom stazom, sto je iznerviralo kumsa :)

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

Toliko nas covek ishvali, da mi je prosto neprijatno ... Cak je obrazlozio i onaj prolazak atletskom stazom, sto je iznerviralo kumsa :)

korektna izjava, al laže za prskslice

:lolol:

Link to comment

Ja koliko se sećam, Tumba je igrao dosta ofanzivno, uvek bar sa dva špica i polušpicem. Zato nikad ništa nije napravio u Evropi i često je bio petardovan. Onda je došao Lotar, otkrio nam čari katanaća i ušao u LŠ utabavši nam tako prepoznatljivu taktiku narednih 10ak godina :D

Moguće da neke veze sa tim petardama ima i sveto trojstvo odbrambenog bedema Bajić-Savić-Ognjanović.

Link to comment

mi i "rusi"

 

KEŠ / LŠ

 

- 1976/77 rnd.1

dinamo kiev-partizan 3:0(1:0) ONISHCHENKO, TROSHKIN, BLOKHIN (PEN)

partizan-dinamo kiev 0:2(0:1) MUNTYAN (PEN), SLOBODYAN

 

- 1999/2000 rnd. 3 qual.

spartak moskva-partizan 2:0(1:0) shirko, tikhonov

partizan-spartak moskva 1:3(0:1) kežman - shirko 2, titov (pen)

 

- 2005/06 rnd.2 qual

partizan-sheriff 1:0(0:0) odita

sheriff-partizan 0:1(0:0) odita

 

- 2008/09 rnd. 2 qual

inter baku-partizan 1:1(0:1) zlatinov - bogunović

partizan-inter baku 2:0(0:0) juca, diarra

 

- 2010/11 rnd.2 qual

partizan-pyunik 3:1(2:1) tomić, moreira, cleo - yedigaryan

pyunik-partizan 0:1(0:1) cleo

 

- 2010/11 group stage

shakhtar-partizan 1:0(0:0) srna

partizan-shakhtar 0:3(0:0) stepanenko, jadson, eduardo

 

- 2013/14 rnd. 2 qual

shirak-partizan 1:1(0:0) hakobyan - volkov

partizan-shirak 0:0

 

- 2015/16 rnd. 2 qual

partizan-dila gori 1:0(0:0) babović

dila gori-partizan 0:2(0:1) brašanac, oumarou

 

---------------------------------------------------------------

 

16.....7..3..6....14:17

 

 

KPK

 

- 1998/99 prel. round

partizan-dinamo batumi 2:0(2:0) bjeković, ilić

dinamo batumi-partizan 1:0(1:0) sichinava

 

---------------------------------------------------------------

 

2.....1..0..1.....2:1

 

FAIRS CUP / UEFA CUP / UEFA EUROPA LEAGUE

 

- 2004/05 round of 32

partizan-dnipro 2:2(2:1) odita 2 - nazarenko, rusol

dnipro-partizan 0:1(0:0) radović

 

- 2004/05 round of 16

partizan-cska moskva 1:1(0:1) tomić (pen) - aldonin

cska moskva-partizan 2:0(0:0) carvalho, v.love (pen)

 

- 2009/10 group stage

shakhtar-partizan 4:1(2:0) lomić (o.g.), l.adriano, jadson, rakytskiy - ljajić

partizan-shakhtar 1:0(1:0) diarra

 

- 2012/13 group stage

partizan-neftchi 0:0

rubin-partizan 2:0(1:0) gokdeniz, ryazantsev

neftchi-partizan 1:1(1:0) flavinho - mitrović

partizan-rubin 1:1(0:0) s.marković - rondon

 

- 2014/15 play-off

partizan-neftchi 3:2(2:2) d.silva (o.g.), grbić, yunuszade (o.g.) - d.silva 2

neftchi-partizan 1:2(0:1) wobay - škuletić 2

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12.....4..5..3....13:16

 

 

TOTAL: 30.....12..8..10....29:34

 

 

Link to comment

lik nije znao sta da svira....dunuo u pistaljku a nije doneo odluku....onda se konsultovao i pogresio. pitanje i dal je faul bio, ovaj igrac sto je bio u duelu sa Fabrisijom, ne secam se koji je, nema 30 kila sa krevetom, tesko bi taj ostao na nogama u bilo kakvom duelu.

Ništa nije ni svirao, a sa zapada (baš u visini 16m gde sam bio) izgledalo je kao da je imao dilemu da li je korner ili golaut. Penal su bukvalno dobili igrači Spartaka tako što su zatražili, prišli onom sudiji iza gola, a ovaj im klimao glavom, okupirali glavnog, koji prišao do tog iza gola pa dosudio penal.

Najveće sudijsko govno je taj sudija iza gola, na početku utakmice golman Spartaka se nešto spetljao i lopta mu pobegla van linije, tj. u korner, (čini mi se predhodilo situaciji kad je Tuta pogodio prečku) taj sudija iza gola se pravi blesav, iako najbliži toj situaciji, linijski sudija je mahao zastavicom i pokazao na korner.

 

Glupost pravilo to dvoje sudija iza gola, ako im je samo zadatak da gledaju da li je lopta prešla samo gol liniju. Meč Ukrajina - Engleska to potvrdio.

Link to comment

Ništa nije ni svirao, a sa zapada (baš u visini 16m gde sam bio) izgledalo je kao da je imao dilemu da li je korner ili golaut. Penal su bukvalno dobili igrači Spartaka tako što su zatražili, prišli onom sudiji iza gola, a ovaj im klimao glavom, okupirali glavnog, koji prišao do tog iza gola pa dosudio penal.

Najveće sudijsko govno je taj sudija iza gola, na početku utakmice golman Spartaka se nešto spetljao i lopta mu pobegla van linije, tj. u korner, (čini mi se predhodilo situaciji kad je Tuta pogodio prečku) taj sudija iza gola se pravi blesav, iako najbliži toj situaciji, linijski sudija je mahao zastavicom i pokazao na korner.

 

Glupost pravilo to dvoje sudija iza gola, ako im je samo zadatak da gledaju da li je lopta prešla samo gol liniju. Meč Ukrajina - Engleska to potvrdio.

sudije super lige su taman u rangu balvana koji je igraju
Link to comment

ma te sudije iza gola su tu samo da se uzme veća kinta od klubova, kao fss uveo zbog toga da pomognu, jeste moj kurac, uveo da uzmu veće pare

Link to comment

Vučelićpotvrđuje da je Partizan u kontaktu sa Urošem Đurđevićem i Markom Lomićem.
Radi se na njihovom angažmanu, nadamo se da ćemo to uspeti da završimo. Možda i što pre, kako bismo uspeli da ih prijavimo za mečeve kvalifikacija za Ligu šampiona“, rekao jeMilorad Vučelić.

Link to comment

Vučelićpotvrđuje da je Partizan u kontaktu sa Urošem Đurđevićem i Markom Lomićem.

Radi se na njihovom angažmanu, nadamo se da ćemo to uspeti da završimo. Možda i što pre, kako bismo uspeli da ih prijavimo za mečeve kvalifikacija za Ligu šampiona“, rekao jeMilorad Vučelić.

A rok je do sutra uvece, koliko mi je poznato...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...