Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Nisam protivan tome da se ojača rotacija ali je Đurđević debeloguza prevara.

+ dolazi na pozajmicu.

 

ovo bi bio stvarno loš potez uprave.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

mali Lukić sjajan danas.....ne samo zbog gola, najmanje zbog toga

 

Balažić odličan takođe

 

ovi smećari su trebali da prime minimum 5 komada danas, da nije bio jedan od onih dana kad lopta neće u mrežu.....imali su sreće više nego pameti, a i golman ih je spasao. jbg. da smo bili bolji u završnici ovo danas je mogla da bude relaksaciona tekma sa pet, šest lakih komada, ovako smo morali da se cimamo do kraja. valjda u sredu nećemo ovoliko promašivati.

 

penal je smehotresan.....ovog lika čeka poduža kazna.

 

Lukić je fantastičan. Kad vidiš kako trči, sve ti je jasno. Zna fudbala, ima atletiku, šut, pas, sve. Utisak utakmice.

 

Za Balažiča se ne slažem. Vidim da ga ljudi vole zato što je odličan u duelu i opasno skače u napadu, ali zadnja linija nam je totalni raspad, a on je prespor i pretežak.

 

Fabrisio ima pas kao Maskerano, ali on ne može da igra na mestu na kome igra. To prosto nije njegova pozicija, ili mu u najmanju ruku treba pola sezone da se upari sa Slovencem. Petrović je zlo. Ozbiljan, ozbiljan problem tima. Hajde što ne može da izdrži duel, što otvara kontre protivniku, ali da otvori kontru i ne može da istrči nazad, ja to nisam skoro video. Celo drugo poluvreme Mojsilović ga pušta samog jer mu na čelu piše koliko je beskoristan. Na njemu se može temeljiti taktika protiv Partizana.

 

Inače, ti smećari su stvarno mogli da prime 5 komada, ali su mogli i lagano da pobede, jer su imali bar 4 mrtve šanse. Živko nas vadio samo tako.

 

Nadam se da će Sale kapiten igrati do pedesete.

 

Vratio sam se na stadion posle 8 godina. Uželeo sam se.

Link to comment

Vratio sam se na stadion posle 8 godina. Uželeo sam se.

:)

 

djurdjević kao četvrti špic nije loša opcija uopšte. lomara na levog beka i da iskopamo nekog dmc-a(gde je i šta radi raća?)

i na konju smo

Link to comment

Apsolutno se slazem sa konstatacijama i utiscima sa utakmice! Mali Lukic ima potencijal da izraste u ozbiljnog igraca sredine terena (poseban hajp sto moze i da potrci)... Moglo je biti 4-5 komada ali ovako sladje, svi vidno raspolozeni napustili stadion.

p. s. Za Lomica nemam nikakav insajd™, vec jednostavno cuo neka dva gospodina na kraju utakmice...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

ko je treći špic? Raća prešao u Dinamo Kijev

tuta, bumbakar, šaponjić

 

jebo ga dinamo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

sa tim mora da se pomirimo. ja ne mogu da se setim od tumbe, ješe I, jokana, belog, lotara, granta, onog švabe prevaranta, stanoja, vuka, marka da smo igrali sa ovako ofanzivnom jedanaestoricom.

Link to comment

Ja koliko se sećam, Tumba je igrao dosta ofanzivno, uvek bar sa dva špica i polušpicem. Zato nikad ništa nije napravio u Evropi i često je bio petardovan. Onda je došao Lotar, otkrio nam čari katanaća i ušao u LŠ utabavši nam tako prepoznatljivu taktiku narednih 10ak godina :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...