Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Linijski sudija je morao da reaguje, neverovatno da se takve stvari sude. Cak i da je namerno i da je bilo instrukcije, sudija je mega glup sto je to svirao Vise bi "stete" naneo crvenim kartonom.

Sramota!

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko vidim po snimku Dornelas je ubedljivo poslednji igrač odbrane. Ako je sudija procenio™ da je napravio faul ne znam na koju foru je mogao da mu oprosti crveni. Verovatno neka ekspresna kompenzacija kakva samo toloarbitrima može da padne na pamet.

Link to comment

lik nije znao sta da svira....dunuo u pistaljku a nije doneo odluku....onda se konsultovao i pogresio. pitanje i dal je faul bio, ovaj igrac sto je bio u duelu sa Fabrisijom, ne secam se koji je, nema 30 kila sa krevetom, tesko bi taj ostao na nogama u bilo kakvom duelu.

Link to comment

Uglavnom, odlicno veceras, igraju kao zmajevi, moglo je da bude 5 golova u mreži Spartaka. Posebno me dojmilo sto su smisleno napadali cak i na samom kraju, obicno smo u takvim slucajevima bunarili i jurili kao muve bez glave. Bravo momci.

Link to comment

Koji će nam moj propali Đurđević?

pa verovatno da pojaca rotaciju koju trenutno cine dva napadaca od koji je jedan nespreman a drugom jos ne rastu brkovi.

 

bilo je price o njemu i proslog leta.

Link to comment

Ma jebo penal.mene brine sto smo bezopasni iz kornera tj glavom dati gol.mene brine.. ooo budalesam!

 

Bili bi verovatno bolji da kornere ne izvodi Babović, te lopta ni ne stigne dalje od prve stative.

Link to comment

Ma jebo penal.mene brine sto smo bezopasni iz kornera tj glavom dati gol.mene brine.. ooo budalesam!

igraćemo pomoćnu igru. jedina opasnost iz prekida je slovenac i eventualno bumbakar. ne znam zašto brazilac ne ulazimu tim slučajevima u 16, ili ga ja nisam video.

al ako padne na zemlju posle kornera tu je tuta da ga smesti.

Link to comment

nismo bas bezopasni....posle kornera smo dali gol za pobedu, a posle kornera je Oumaru promasio prazan gol sa dva metra....naravo, bili bi jos opasniji kad pola kornera ne bi zavrsavalo kilavim nabacivanjem na prvu stativu

Edited by Ted
Link to comment

nismo bas bezopasni....posle kornera smo dali gol za pobedu, a posle kornera je Oumaru promasio prazan gol sa dva metra....naravo, bili bi jos opasniji kad pola kornera ne bi zavrsavalo kilavim nabacivanjem na prvu stativu

korneri me muce jos od ere onog smrada tumbakovica.ok.mozda nisam kvalitetno gledao.valda je pre kornere izvodio drincic Edited by bradilko
Link to comment

samo da pozdravim subotičane, lepa i dopadljiva igra sa puno valjanja lopte i krađe prostora našim slepcima. apsolutno nezasluženo smo dobili, uprkos njihovom vrhunskom taktičaru na klupi. imali su oko 20 udraca na gol, bar 7-8 u okvir, živko pogibe da sve ono odbrani. mi standardno loši, al jebi ga, navikli smo.

 

kums i ja smireni, znali smo da je tole sredio 96. minut. nismo se ni obradovali. jebo takav gol...

Link to comment

sledeće kolo u sredu :blink:

novi sad, plitak potok

 

kad su lažni rusi na meniju?

 

hit momenat, parola na istoku "барселона је прошлост, партизан је будућност"

:)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...