Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Milinkovic o novom igracu ...

 

Doveli smo talentovanog mladog igrača, dete koje sam sa 16,5 godina uveo u prvi tim Vojvodine. Njegov razvoj je bio odličan do momenta kada je otišao Standard iz Liježa. Desila mu se greška, kao i mnogim mladićima koji nezreli i nespremni odu u inostranstvo. Raduje me što je došao, jer je veliki potencijal i kvalitetan vezni igrač. Doveli smo odličnog veznog igrača i vrlo kvalitetnog momka".

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Našli su je novinari pa ga pitali želio li da učestvuje, on pristao. Generalno lik deluje skroz kao pozitivac, kažu da mnogo doprinosi odličnoj atmosferi u svlačionici.

 

Valjda počne u tom ritmu da doprinosi i na terenu, kad su ove važnije utakmice.

Da obrnuto, novinari je nasli, izvinjavam se na dezinformaciji.

 

 

Eno u blicu pise da se taj decko javio i hteo da vrati sorts. Samo, da li je to bilo dobrovoljno ili ga je neko "zamolio" najsli... :D

Link to comment

Znam, znam. A crni đorđe na ovo drugo. 

 

Koliko sam ispratila Bugarin je šorc stvarno hteo da da ovom navijaču, ali je mala bila brža od njega i uzela ga. Pa joj ovaj posle oteo iz ruke.

Link to comment

Dobro, to bi bilo to u trač rubrici a sada da se okrenemo pojačanjima. Osim ako Kizara ne planira da izađe pred BATE sa ovim dobrim momkom Kosovićem.

Link to comment

Dobro, to bi bilo to u trač rubrici a sada da se okrenemo pojačanjima. Osim ako Kizara ne planira da izađe pred BATE sa ovim dobrim momkom Kosovićem.

Kosovic...ja mislim da je on doveden jer van tih 13-14 solidnih igraca on apsolutno nije zadovoljan kvalitetom sta ima (hint: novi pazar) pa hoce on da bira rezerve a da pokusa nesto da proda, sto mu ne treba (vitez koja..).

Link to comment

Alal vera Kizitu, nije promašio od nasledstva ankl Fostera.

 

Dobar momak +

Sad barem ima sa kim Lukić da deli sličice, a ringla da ih čeka posle treninga da im udara cuske.

 

Ako dodje Lomara biće kao što neko reče plitak potok

Link to comment

Pogledao ponovo ceo mec namiru, bez stresa. Meni je jedan od najjacih utisaka brasanac. Kako je decko iskidao, kao da mu zivot zavisi od ovog meca. Nikada ga nisam video u ovako pozrtvovanom izdanju. Bravo brasanac :Hail:

Link to comment

Pogledao ponovo ceo mec namiru, bez stresa. Meni je jedan od najjacih utisaka brasanac. Kako je decko iskidao, kao da mu zivot zavisi od ovog meca. Nikada ga nisam video u ovako pozrtvovanom izdanju. Bravo brasanac :Hail:

Одлично је играо. 

БАТЕ противник по мери.

Link to comment

Mislim da ste vi pojedinačno kvalitetniji tim, ali oni su jako iskusan tim, eksperti za ovakve mečeve koje ugl rješavaju rutinom na jako malo golova.

Ne troše mnogo, ne daju astronomske plate, godinama rade odličan posao u skladu sa mogućnostima i njihovi uspjesi su fascinantni.

Imaju jako lijep novi stadion,Borisov Arena,  inače su ranije evropske utakmice igrali na stadionu Dinamo Minska.

Nikako ih ne treba otpisati bez obzira na katastrofu u grupnoj fazi prošle sezone, niste ni vi neka Valencia pa da imate stav "lako ćemo".

Link to comment

Mislim da ste vi pojedinačno kvalitetniji tim, ali oni su jako iskusan tim, eksperti za ovakve mečeve koje ugl rješavaju rutinom na jako malo golova.

Ne troše mnogo, ne daju astronomske plate, godinama rade odličan posao u skladu sa mogućnostima i njihovi uspjesi su fascinantni.

Imaju jako lijep novi stadion,Borisov Arena,  inače su ranije evropske utakmice igrali na stadionu Dinamo Minska.

Nikako ih ne treba otpisati bez obzira na katastrofu u grupnoj fazi prošle sezone, niste ni vi neka Valencia pa da imate stav "lako ćemo".

Ма ово има да буде ужасно зезнут противник. Могу да га прођу, али неће да буде шетња.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...