Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Naravno, klasično "pojačanje" za mečeve po njivama. Igrao je u Mađarskoj, valjda nije gori od Luke.

Edited by Goranz
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo mi je teško da poverujem da je bilo ko poželjniji protivnik od tima koji igra pred praznim tribinama, u finansijskom je škripcu i koji vodi kumče vlasnika, koji je trenersku licencu dobio u nekom od renomiranih batađora ustanova.

Link to comment

Malo mi je teško da poverujem da je bilo ko poželjniji protivnik od tima koji igra pred praznim tribinama, u finansijskom je škripcu i koji vodi kumče vlasnika, koji je trenersku licencu dobio u nekom od renomiranih batađora ustanova.

 

Vrati topic unazad pa ces videti. A generalno steaua je mnogo sto sta ali nije u finansijskom skripcu nikako.

Link to comment

Realno, ovaj mi deluje kao da smo ostali duzni nekom menadzeru, pa ajd da se prebijemo ovako (odigrace par bezveznih jsl poluvremena). Kakvo crno pojacanje za ls...

+1

 

A i stvarno mi ocekujemo previse. Kako to da se desi da ne kupimo makar jednog "najboljeg crnogorca".? Jednostavno ne moze..

Link to comment

Malo mi je teško da poverujem da je bilo ko poželjniji protivnik od tima koji igra pred praznim tribinama, jedan je od retkih timova u evropskim takmičenjima koji ima goru odbranu od Partizanove, u finansijskom je škripcu i koji vodi kumče vlasnika (inače prvoklasnog kretena), koji je trenersku licencu dobio u nekom od renomiranih batađora ustanova. I kojeg smo čak i sa igračem više uspeli da izbacimo samo na suv talenat Živkovića inače bi pala još jedna uobičajena pušiona.

 

Malo dopunio.

Link to comment

Bozinov maher za marketing. Pronasao je onu devojcicu, pozvao novinare i poklonio joj dres. :)

 

Da, onako go, znojav i u gaćama. Ispred devojčice koja ima tako nekih 10 godina. Pravi maher za marketing, Filip Kotler pite da jede.

Link to comment

Našli su je novinari pa ga pitali želio li da učestvuje, on pristao. Generalno lik deluje skroz kao pozitivac, kažu da mnogo doprinosi odličnoj atmosferi u svlačionici.

 

Valjda počne u tom ritmu da doprinosi i na terenu, kad su ove važnije utakmice.

Link to comment

Ma deluje i meni kao OK lik, vidi se i da mu je stalo da nešto uradi na terenu bez obzira na trenutne poteškoće. Ali brate mili, da skineš šorc i ostaneš u gaćama ispred deteta koje likely ima jednocifren broj godina, pa nemoj jbt. A ako su ga novinari iscimali da to uradi onda tek ne znam šta da kažem.

Link to comment

Beowl-e bre :D

 

On je valjda taj šorc na atletskoj stazi zaista namenio onom mandrilu ali je devojčica bila brža pa joj je on oteo.

 

Novinari su sutradan našli malu, i Božinov joj je doneo nov dres i šorc i majicu. Obučen :D

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/277043/Blic-i-Partizan-ispravili-nepravdu-Bozinov-poklonio-dres-maloj-navijacici-VIDEO

Edited by dranata
Link to comment

Bozinov maher za marketing. Pronasao je onu devojcicu, pozvao novinare i poklonio joj dres. :)

Po Blic komentarima tatko od te devojcice ubaci dete da iskamci dres pa posle prodaje. Biznismen covek.

Link to comment

Ma deluje i meni kao OK lik, vidi se i da mu je stalo da nešto uradi na terenu bez obzira na trenutne poteškoće. Ali brate mili, da skineš šorc i ostaneš u gaćama ispred deteta koje likely ima jednocifren broj godina, pa nemoj jbt. A ako su ga novinari iscimali da to uradi onda tek ne znam šta da kažem.

Barem nije insistirao da razmeni dres sa njom.

Link to comment

Beowl-e bre :D

 

On je valjda taj šorc na atletskoj stazi zaista namenio onom mandrilu ali je devojčica bila brža pa joj je on oteo.

 

Novinari su sutradan našli malu, i Božinov joj je doneo nov dres i šorc i majicu. Obučen :D

 

E jbg, mogao je da dodje u dresu pa da ga skine i preda :P

Edited by *edited by mod
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...