Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije Šahtjor nešto posebno bolji od Fenerbahčea, jednostavno za njih je sezona krenula još pre mesec dana kada su pobedili Dinamo u Superkupu a tursko prvenstvo nije ni počelo.

 

O tome i pričam, nije bitno ime kluba nego trenutna takmičarska forma i uigranost tima (nije isto da li im startuju desetorica lokalaca iz prošle sezone ili pokušavaju da uklope šest novih stranaca iz šest različitih zemalja sa novim trenerom koji je došao iz sedme).

Link to comment

šta ima veze kakve strance ima bate, pa i apoel koji je stigao do 1/4 finala lš pre par godina je bio sastavljen od grka i ponekog stranca tipa mortadela koji je ovde proglašavan balvanom, uigranost može biti velika prednost ali i pfc će u taj dvomeč ući sa 10 zvaničnih mečeva u nogama, fabrisio i balažic će imati još 3 meča da se uigraju i nadam se deluju manje pogubljeno nego pre 2 dana

Link to comment

Nije poenta u tome da te u žrebu zapadne neko egzotično ime tipa Skenderbeg (koji vrlo lako može da izbaci Purgere btw) nego je poenta u tome da te zapadne neko ko još uvek nije u formi, kome prvenstvo nije počelo ili je tek počelo, i koji nije u prethodnih pet sezona prošao sito i rešeto što u kvalifikacijama što u grupama LŠ pa kao takav ima pakleno iskustvo u takmičenju. Ovi su tvrdi kao crna zemlja, više nego dovoljno uigrani, takmičarski do bola iskusni bez obzira na imena koja im figurišu u timu. Nemaju neke zvučne™ strance? Eno ti ga Fener, doveo Van Persija i Nanija i Fernandaa i Kjaera i vrhunskog trenera i još boga oca stranaca i dođe Šahtjor i demontira ih kao zarđalu skelu. Odvaliće nas ako budemo ušli u meč sa logikom: "Lako ćemo sa ovima, samo kad nisu Bazel".

 

I ja sam Bate zamisljao kao do zla boga tvrdu i dobro organizovanu ekipu, ali oni su prosle sezone primili 24(!) gola u sest utakmica u LS. Na pola utakmica je pukla petarda ili jos gore. U ovim kvalifikacijama su na guzove izbacili Dundalk i Videoton. Onda im pogledas tim i vidis da im startuju JSL igraci.

 

Kada nisi nosilac, poenta je izvuci ekipu koju mozes da prodjes. Belorusi svakako spadaju u tu kategoriju.

Link to comment

Dobro je, uprava se napokon setila da je počeo avgust a mi još nismo doveli najboljeg mladog igrača Crne Gore.

Najbolji je valjda onaj iz Zvezde (sto ne igra jos uvek) , ovaj nas je bio prva pratilja u ovogodisnjem izboru , ali i to je vise nego dovoljno za ove kvalifikacije  ^_^

Link to comment

Da nam je neko pre mesec dana ponudio Beloruse u plej-ofu za LS, retko ko ne bi prihvatio. Bazel bi nas rutinski izbacio, a BATE i ostala tri iz sesira su podjednako i dobar i zajeban zreb.

Link to comment

U, to da ne pominjemo, da nas pre gostovanja u Borisovu čekaju tri utakmice u devet dana uključujući gostovanje Vojvodini. Možda nam se štoperi uigraju ali ostali će morati na rehabilitaciju.

Link to comment

O tome i pričam, nije bitno ime kluba nego trenutna takmičarska forma i uigranost tima (nije isto da li im startuju desetorica lokalaca iz prošle sezone ili pokušavaju da uklope šest novih stranaca iz šest različitih zemalja sa novim trenerom koji je došao iz sedme).

S te strane, BATE je najnezgodniji rival jer im je sezona u punom jeku. Kad se sve sagleda, ovo je tačno polovičan uspeh na žrebu: nismo izvukli dva tima koji nam nikako ne odgovaraju ni dva tima koje smo priželjkivali.

Link to comment

I ja sam Bate zamisljao kao do zla boga tvrdu i dobro organizovanu ekipu, ali oni su prosle sezone primili 24(!) gola u sest utakmica u LS. Na pola utakmica je pukla petarda ili jos gore. U ovim kvalifikacijama su na guzove izbacili Dundalk i Videoton. Onda im pogledas tim i vidis da im startuju JSL igraci.

 

Kada nisi nosilac, poenta je izvuci ekipu koju mozes da prodjes. Belorusi svakako spadaju u tu kategoriju.

 

Prošle godine su ušli u LŠ na konto žreba koji ove godine ima Dinamo, znači stare zasluge, starog trenera uglavnom, odličan koeficijent. Zato su i prošli tako u grupama. A Pre 2 god ih je izbacio Karagendi već u drugom kolu kvalifikacija. 

 

Seltik je opet nenormalno usralo da uđe u grupnu fazu takmičenja, samo što ja mislim da će ih Malme drknuti. O Dinamu da ne pričam. Koliko njih kenja. Fola Eš, Molde i Skenderbeg za ulaz u LŠ jeboteživot

Link to comment

Realno dobar vam je žreb. Imate kvalitetnije fudbalere, a već ulazite u punu takmičarsku formu.

Postoji scenario koji odgovara brkatima, ali mislim da sjajni Živković, brzi Abu, lucidni Bugarin, pirlovsko vođenje igre i slobodnjaka Babovića, treba da budu dovoljno za prolazak Partizana u elitu

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Najbolji je valjda onaj iz Zvezde (sto ne igra jos uvek) , ovaj nas je bio prva pratilja u ovogodisnjem izboru , ali i to je vise nego dovoljno za ove kvalifikacije  ^_^

Na poziciji "zalećem-se-ka-sudiji-u-nameri-da-koliko-od-večeras-jede-na-cevčicu" igrača već imamo Ninkovića pa nam takav profil trenutno ne treba.

Link to comment

Pa i nasa sezona je, skoro, u punom jeku, a do te prve utakmice Partizan ce odigrati jos tri prvenstvene.

Da, samo što bi APOEL, recimo, bio lakši rival jer se oni još nisu ni sakupili za prvenstvo.

Link to comment

Na poziciji "zalećem-se-ka-sudiji-u-nameri-da-koliko-od-večeras-jede-na-cevčicu" igrača već imamo Ninkovića pa nam takav profil trenutno ne treba.

Realno, ovaj mi deluje kao da smo ostali duzni nekom menadzeru, pa ajd da se prebijemo ovako (odigrace par bezveznih jsl poluvremena). Kakvo crno pojacanje za ls...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...