Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Nisam siguran da je Artmedija bila bas toliki zicer s obzirom da su vam napadaci bili Grubjesic i Boja, niste im dali gol 210 minuta. A kao demolirali ste ih. Smesno.

 

Mozda potcenjujem beloruske igrace jer ih ne poznajem, ali ako im se pogledaju stranci, to deluje dosta skromno. Tesko da je to isti nivo Bate-a koji je igroa LS.

Pitaj svakog firumskog grobara o tom revansu i reci ce ti da je broj vrhunskih sansi za gol bio izmedju 8-10. Ljudi centar nisu prelazili. Neuporediva je ekipa koja vec godinama igra LS i pobedi, recimo, Bajern i anonimna Artmedija.
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebiga, možemo da ne budemo zadovoljni ekipom koja je jedva prošla sile kao što su Dundalk i Videoton samo ako smo očekivali da će na jednom od papira izvući karticu na kojoj se nudi vajld karta za četvrtfinale. 

 

Bukvalno.

 

Ne mogu više da pohvatam jel se ljudi zajebavaju ili odlično. Ne znam ko jinxuje što izuzetno smara ili je jednostavno ozbiljan. Kao šteta što nije Seltik, jebo vas Seltik. Neće se zalagati igrači, kako se neće zalagati igrači kad je ulaz u LŠ u pitanju. Dobili smo najbolji mogući tim i to by far rekao bih, a kad se uzme u obzir da su ostali Bazel i oni, tek onda nema razloga da se sad ovog trenutka ne napijem čisto jer nismo dobili Bazel. 

 

Inače već mislim da je ovo treći put zaredom da nas izvlače poslednje na žrebu

Link to comment

Pride je i Partizan koji je tada ispao od Artmedije miljama ispred ovog današnjeg.

 

Niti smo ikada otišli dalje kada smo bili, uslovno rečeno, favoriti (Apoel i Artmedia). Nama bre treba neki posrnuli šampion (Celtic), ovako slaba vajda, svi danas igraju fudbaltm, lopta je okruglatm

 

Ja se tešim činjenicom da smo protiv Borisova sve samo ne favoriti, i nadam se da će Kizara i njegovi fedajini tako prići ovom dvomeču. Ayatollah je sve rekao, igramo protiv tima koji je u punoj takmičarskoj formi, nije poražen u ovoj godini i skoro nikada ne prima više od jednog gola. I onda neko to nazove odličnim žrebom.

Link to comment

Pitaj svakog firumskog grobara o tom revansu i reci ce ti da je broj vrhunskih sansi za gol bio izmedju 8-10. Ljudi centar nisu prelazili. Neuporediva je ekipa koja vec godinama igra LS i pobedi, recimo, Bajern i anonimna Artmedija.

 

Secam se tog revansa, ali opet cu se nasmejati cinjenici da neko broji sanse, a ne golove. Bilo je 0:0 posle 210 minuta. Ako je ovaj danasnji Bate isti onaj Bate koji je pobedio Bajern (a verovatno nije posto danas jedva pobedjuju Dandalk), onda ste obrali bostan. A ja sam prilicno siguran da cete ih proci, posto danas, umest0 Boje i Grubjesica, imate Abua, Bozinova koji ce biti sve bolji, i pre svega genijalnog Zivkovica. Dakle, ima ko da da gol u 180/210 minuta

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma Seltik su ljudi hteli zbog atmosfere, mozda i zbog zala sto su uskraceni za duel protiv njih zbog Artmedije. Posle Apoela mislim najbolji zreb.

 

Rodionov je dobar igrac, cudi me da nije otisao van Belorusije.

Link to comment

Gledao sam mec protiv madjara sad kad su igrali, tezak su smor od ekipe. Takticki jesu podkovani ali su po kvalitetu, po mom misljenju, losiji od steaue. Ako bude zalaganje kao protiv steaue prolazimo.

Link to comment

Pitaj svakog firumskog grobara o tom revansu i reci ce ti da je broj vrhunskih sansi za gol bio izmedju 8-10. Ljudi centar nisu prelazili. Neuporediva je ekipa koja vec godinama igra LS i pobedi, recimo, Bajern i anonimna Artmedija.

 

+1000

 

Igrao je i Odita tada, Bata Mirković, Nađ, Ivan Tomić, Brnović, Nenad Djordjević, Simon, odličnu ekipu smo imali, i dan danas neobjašnjivo kako nismo prošli dalje.

Link to comment

Nisam siguran da je Artmedija bila bas toliki zicer s obzirom da su vam napadaci bili Grubjesic i Boja, niste im dali gol 210 minuta. A kao demolirali ste ih. Smesno.

 

Mozda potcenjujem beloruske igrace jer ih ne poznajem, ali ako im se pogledaju stranci, to deluje dosta skromno. Tesko da je to isti nivo Bate-a koji je igrao LS proslih godina.

Apsolutno se slazem.

Link to comment

Ayatollah je sve rekao, igramo protiv tima koji je u punoj takmičarskoj formi, nije poražen u ovoj godini i skoro nikada ne prima više od jednog gola. I onda neko to nazove odličnim žrebom.

 

Moze tako da se gleda, a moze i da se kaze da igramo protiv tima za koji startuju dva igraca koja nisu bila dovoljno dobra za Zvezdu i jedan koji je stigao iz Mladosti iz Lucana. Nismo bili nosioci u zrebu i tesko da je moglo bolje. Malo timova ima privilegiju da za LS razigrava sa Skenderbegom.

Link to comment

Secam se tog revansa, ali opet cu se nasmejati cinjenici da neko broji sanse, a ne golove. Bilo je 0:0 posle 210 minuta. Ako je ovaj danasnji Bate isti onaj Bate koji je pobedio Bajern (a verovatno nije posto danas jedva pobedjuju Dandalk), onda ste obrali bostan. A ja sam prilicno siguran da cete ih proci, posto danas, umest0 Boje i Grubjesica, imate Oumaroa, Bozinova koji ce biti sve bolji, i pre svega genijalnog Zivkovica. Dakle, ima ko da da gol u 180/210 minuta

Ne broje se sanse radi sansi, vec zato sto su deo igre u kojoj Artmedija nije pokaxala skoro nista u dve utakmice. Taj revans je nikad vidjena utakmica u mom zivotu, a pratim fudbal decenijama.

 

Bate sigurno nije u formi kao pred Bajwrn, ali je zadrzao istu filozofiju igre, igraju tvrdo, disciplinovano. Naravno, kad ih neko otvori onda se raspadaju (videti kako su masakrirani prosle godine u grupi), ali Partizan nema kvalitet ni Porta ni Sahtjora. Kako god, trebalo bi dati gol tamo i uci u revans sa rezultatom gde oni jure prednost. U suprotnom, bice zeznuto, jer su takticki daleko bolji od nas.

Link to comment

Bukvalno.

 

Ne mogu više da pohvatam jel se ljudi zajebavaju ili odlično. Ne znam ko jinxuje što izuzetno smara ili je jednostavno ozbiljan. Kao šteta što nije Seltik, jebo vas Seltik. Neće se zalagati igrači, kako se neće zalagati igrači kad je ulaz u LŠ u pitanju. Dobili smo najbolji mogući tim i to by far rekao bih, a kad se uzme u obzir da su ostali Bazel i oni, tek onda nema razloga da se sad ovog trenutka ne napijem čisto jer nismo dobili Bazel. 

 

Inače već mislim da je ovo treći put zaredom da nas izvlače poslednje na žrebu

Opet potpis. Dajte ljudi smarate vise sa tim zalaganjem, nezalaganjem..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...