Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako stojimo sa propalim talentima bez ugovora? Rajković? Kačar? Stepanov?

kačar ima onaj ugovor 1+1 mislim da je mrkokapić za njega

1.25 mil

 

rajković je rekao već da je juče bio samo da gleda utakmicu, stepanov je u raspadnut. kako stoji ivan obradović u anderlehtu. da nam daju njega, a mi ćemo njima šaponjaru, nekada.

Link to comment

Ne bih se bunio da i na Babovicevo mesto dodje neko ko moze da trci i isprati svog igraca (precizni pasovi i brzo oslobadjanje lopte se podrazumeva)

 

Što pre prihvatiš da Babović mora da igra biće ti lakše.

Link to comment

kačar ima onaj ugovor 1+1 mislim da je mrkokapić za njega

1.25 mil

 

rajković je rekao već da je juče bio samo da gleda utakmicu, stepanov je u raspadnut. kako stoji ivan obradović u anderlehtu. da nam daju njega, a mi ćemo njima šaponjaru, nekada.

 

Rajković bio na utakmici? To je onda done deal. Što se Kačara tiče, ako ne misle da redovno da igra, možda bi ga dali na pozajmicu?

Link to comment

Kačaru ide dobro u Hamburgu ili u kom već Paderbornu trenutno igra, nema razloga da dolazi u Partizan.

 

Nema vajde od propalih talenata, ovde se traži 1 Taribo West. Vudu magija.

 

Geo je odlično primetio zašto svi Babovićevi golovi ne vrede pišljivog boba, njegovo nekretanje i silovanje lopte nas koštaju 3x toliko. Ali on jedini ima sigurno mesto u timu pa jebiga.

Link to comment

Dobro, možda se povredi. Kačara nisam ispratio, poslednje što ja znam za njega je da je bio u nekom kanalu.

 

Ma mora da ima neki, sad ću da pretražim internet.

Link to comment

Nema potrebe da razmišljate o Stepanovu kad ljudi ozbiljno razmišljaju o Džonatanu

hahah, Džoni MaĐija

 

E, ali igrao čovek u Interu, čuo sam za njega

Edited by Godfrey
Link to comment

Rajković bio na utakmici? To je onda done deal. Što se Kačara tiče, ako ne misle da redovno da igra, možda bi ga dali na pozajmicu?

 

"Ne, ne, ne pregovaram sa Partizanom, niti je bilo takvih inicijativa. Došao sam sinoć na utakmicu u ulozi navijača - u smislu da podržim naš klub u Evropi. Trenutno sam u Beogradu, pa sam iskoristio priliku da pogledam utakmicu. Zaista nisam u pregovorima sa crno-belima"

izrazito fino i pristojno čeljade, imao prilike sa njim da proćaskam na jednom letu. ukoliko on dođe brazilac ide na bok, a on u sredinu

sad nam još fali zadnji vezni

:lolol: 

 

 

edit

lolara je jedan od fudbalski najpismenijih igrača koje smo iznedrili

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Svakom srpskom klubu uvek najvise fali (jos jedan) zadnji vezni, a posle kukamo kako igramo dekadentan fudbal.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...