Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

imamo obezbedjenu jesen u Evropi koju samo moze da ugrozi eventualni dvomec sa Dinamom....bilo ko, samo ne oni

 

nego, ko je ova budaletina sto je trener Spartaka?

Link to comment

A hajduk vojvodinu

I molba UEFA da se usklade domaćinstva pa da divljanje kod kuće traje u kontinuitetu, bezveze je da se čeka nedelju dana i izgubi početni entuzijazam.

Link to comment

Stevan Mojsilović, legenda Toronto White Eaglesa.

 

meni izgleda kao da je legenda Gornje Toponice....bilo bi lepo da im uvalimo jedno šest, sedam komada

Edited by Ted
Link to comment

S obzirom da se potpredsednik za sportska pitanja Ljubiša Tumbaković odavno distancirao iz svih važnih pitanja, Vazura je vodio pregovore u prelaznom roku u kome je osim pomenutih igrača Partizan isposlovao i ostanak ubedljivo najkonkretnijeg ove sezone - Andrije Živkovića.
„S obzirom da je Žiletova želja bila da ostane nama je preostao lakši deo posla. Odmah da razjasnim: ne plašimo se da bi zbog njegovih dobrih partija cena mogla da mu poraste i da će nas napustiti u završnici prelaznog roka. Tvrdim, to se 100 odsto neće desiti. On ostaje u Partizanu bar do zime. Ova uprava prihvatila je rizik u slučaju Živkovića, jer je klub vlasnik tek 25 procenata Andrijinog ugovora. Imali smo ponudu vrednu 5.000.000 evra i da smo na nju pristali mogli smo da zaradimo najviše 1.250.000 evra. Prelomili smo da je bolje da ostane, a on nam je vratio zalaganjem, ponašanjem, asistencijama i golovima. Isplatio se taj rizik. Prvo u sportskom, zatim i u ekonomskom smislu“. Ovo poslednje znači da je Partizan zaradio najmanje 5.400.000 evra ovog leta (i zadržao Živkovića), te da deo tog novca može da usmeri na evetualna pojačanja u završnici prelaznog roka, kako bi u preostalih osam utakmica na evropskoj sceni bio konkretniji ili konkurentniji nego ranije. Otuda se u Humskoj 1 već planiraju dovođenja novog levog beka, možda još jednog štopera i zadnjeg veznog.
Razmišljamo o pojačanjima, naravno, ali će konačnu reč o potrebi i pozicijama, kao i do sada, dati trener Milinković u koga imamo maksimalno poverenje“, dodao je Miloš Vazura

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-kako-nam-se-ispaltio-rizik-sa-andrijom-nas-cilj-za-ovu-sezonu-je-ispunjen/112360

Link to comment

levi bek apsolutno, pod obavezno

 

štoper da, pošto rezervnih nemamo

 

zadnji vezni da, i tu smo tanki

 

sa popunom ovih mesta i ulaskom u formu Božinova, možemo da budemo konkurentni

Link to comment

LB, CB (mada ja mislim da će od Bogosavca i Stevanovića biti odlični defanzivci). Možda još jedan DM, ne uliva mi Jevtović poverenje.

Link to comment

problem je zato što bi bar jedan od te dvojice morao biti igrač sa pasošem ex yu. negde sam čitao da se pominje i medo kamara, al on ima još jednu godinu ugovora sa boltonom 

 

ovaj brazilac fabrisio može i da igra levog beka, ukoliko navatamo nekog slobodnog agenta kao cb

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Kako stojimo sa propalim talentima bez ugovora? Rajković? Kačar? Stepanov?

stepanov je baš propao... U Sarajevu je valjda...

 

Kačar bi legao kao budali šamar

Link to comment

stepanov je baš propao... U Sarajevu je valjda...

 

Kačar bi legao kao budali šamar

Ali kacar je, koliko se secam, nesto dobro zaigrao u finisu nemacke lige. Male su sanse..
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...