Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Meni se svidja kako Kiza™ postavlja igru, sa dva klasicna napadaca + genijalni Zivkovic + Brasanac koji je dosta ofanzivan, a ni Jevtovic nije bezopasan. I Babirlo, takav kakav je, ume da ga metne.

 

Sve u svemu, ofanzivno vrlo potentan tim, zbog toga malo pati defanziva, ali lepo je gledati srpski tim koji ima vise napadaca nego zadnjih veznih.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

za realniji napad na ls, potreban nam je ozbiljan igrac a ne krpljenje sa gledanjem u nebo... Znaci, ako planiraju nekog da dovedu u zadnji cas, onda to mora biti klasa, koja naravno mora i da se plati novcem!

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Takodje bi trebalo razmisliti o prodaji ili pozajmici ninkovica. On je tu maltene vec pet godina i nista nije pokazao od tog svog talenta o kojem se trubilo godinama. Od njega je i babovic korisniji.

Pa evo juce i trujic. Usao u igru i odmah gol jednoj steaui. Grize klinac, samo kida i mislim da je duplo bolji od tog izvikanog ninkovica.

Ninkovic ne moze ni protiv slabijih protivnika kao sto je novi pazar. Ne pravi nam nikakvu razliku a protiv jacih protivnika nam samo stetu pravi.

 

Mali ocigledno ima jaka ledja u partizanu...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

al nas vole ganferi komšije ovih dana, a posle smo im ukrali titulu...

 

Mnogo titula ste pokrali, ali nije to ni bitno, i da smo ih mi ukrali osvojili, sta bismo sa njima... Trenutno pricamo o igri.

Edited by Nikodije
Link to comment

Red je da napunimo Spartak...

 

Mojsilović pred dolazak u Humsku pominjao i kerove: Ne može Sale da igra do 50. godine! A kad budem trener Zvezde daću pet komada Partizanu         

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/mojsilovic-pred-dolazak-u-humsku-pominjao-i-kerove-ne-moze-sale-da-igra-do-50-godine-a-kad-budem-trener-zvezde-dacu-pet-komada-p/112358

 

I posle me ubeđuju kako to što je Spartak pre x godina dobio Zvezdu znači da nisu njihova filijala. Stevan majmun je klasičan majmun

Link to comment

Red je da napunimo Spartak...

 

Mojsilović pred dolazak u Humsku pominjao i kerove: Ne može Sale da igra do 50. godine! A kad budem trener Zvezde daću pet komada Partizanu         

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/mojsilovic-pred-dolazak-u-humsku-pominjao-i-kerove-ne-moze-sale-da-igra-do-50-godine-a-kad-budem-trener-zvezde-dacu-pet-komada-p/112358

 

Čekaj, navijači Spartaka iz Subotice se vikaju Marinci? :lol: Pa usraću se jbt...

Link to comment

Toliko mi se nije išlo juče na tekmu, pretrpan na poslu, na odmor ne mogu da odem bukvalno, sezonsku nisam mogao juče da uzmem..ma sve se namestilo da zabodem fotelju doma, ali ipak bio prisutan.

Nisam verovao u poluvremenu u preokret. I baš kažem ljudima da nas vadi samo crveni za njih uz penal..

Prelepo veče, jedno od najlepših uz PFC. Izgleda da sam i ja potcenio Kizu.

Klasika, slavilo se do 2h, a u kancu od 9h, raspadanje ceo dan

Ali,

After all that you really do have to ask yourself if it was all worth it... course it fucking was!

Link to comment

Sa Hrvatskom u finalu vaterpolo SP, dakle sutra izvlačimo Dinamo.

 

Mislim da ce se UEFA potrditi da do toga ne dodje. Zapravo, nadam se da hoce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...