Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sto mislis da nije spreman da odigra polusezonu u le/ls ako vec nema ozbiljnih ponuda?

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

može on da igra le/lš tu nema zbora, ali pitanje je koliko može da pomogne da se igra lš. 5mil je u džepu, a 15 na grani tu je keč. a to da li če se u lš maznuti koji, i koliko, bodova trenutno je manje bitno. bitno je da sa što bolje uigranim timom dočekamo plejof
Link to comment

@kums

Pa tu je vise od mesec dana, ne znam da li odradjuje i treninge na dva gola, uvezbava akcije ili samo radi na fizickoj spremi...

p. s. Kada sam napisao 'spreman" u predhodnom postu, mislio sam da li je spreman da odigra kao rekovalescent za nas tu polusezonu sa evrokupovima, ali za dosta manje pare u odnosu na uobicajena primanja(uz predpostavku da trenutno nema ozbiljne ponude drugih klubova na stolu) ...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Moram, jadno je, ali jače je od mene :) Poz za Daču Pantiću i njegovog ćaleta u moćnom Viteseu!

Nije jadno. Evo i ja ga pozdrvljam. Samo sto, moram da priznam, ja nikada nisam njega ni gotivio nesto. U partizanu, po mom misljenju, nije ostavio neki veliki trag da ga po necemu pamtimo.

Jednostavno halapljivost njegovog caleta je odlucila i to je to.

Link to comment

...sad nam bi nam lomić seo ko budali šamar. mada je pitanje u kakvoj je formi i da li bi to bio uopšte pojačanje za utakmicu koja se igra za 15ak dana

lomic - wtf?! ok, petrovic je blagi uzas, al' ovaj ne bi bio nikakav apgrejd.

ne znam kakav je askovski bio na drugim utakmicama, ali je protiv nas pre neki dan pokidao. milinkovic, da dokaze da je pravi menadjer, da mu se izvini i da ga vrati nazad i za duple pare ako treba.

Link to comment

Nije jadno. Evo i ja ga pozdrvljam. Samo sto, moram da priznam, ja nikada nisam njega ni gotivio nesto. U partizanu, po mom misljenju, nije ostavio neki veliki trag da ga po necemu pamtimo.

Jednostavno halapljivost njegovog caleta je odlucila i to je to.

 

Mislim u vreme kada je već postojao jak hajp oko njega i Žileta da nijedan od njih dvojice nije igrao ništa specijalno, nije pokazivao razliku na terenu. Ja pamtim Markeca i za njega se videlo da pravi razliku na terenu, kao npr za Jovetića, ali baš ovo što se događa sa Žiletom trenutno pokazuje koliko je Pantić pogrešio. Eto, možda nam svima Pantić uvali kitu i ispadne da će postati novi Matić i zvezda svetskog fudbala trenutno deluje da se opasno zajebao, ne toliko on koliko njegov ćale. 

 

Kakav crni Aškovski, druže Nebojša, tebi Lomić nije upgrade al zato Aškovski jeste. Lomić je za Petrovića Pele, Maradona i Platini u jednom. I za to ne moraš da gledaš Lomića nego Petrovića. 

Edited by theanswer
Link to comment

za realniji napad na ls, potreban nam je ozbiljan igrac a ne krpljenje sa gledanjem u nebo... Znaci, ako planiraju nekog da dovedu u zadnji cas, onda to mora biti klasa, koja naravno mora i da se plati novcem!

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Opada mi hajp od sinoc. dajte neke djidjijeve izjave, moze i od trenera igraca Steaue :)

Edited by *edited by mod
Link to comment

za realniji napad na ls, potreban nam je ozbiljan igrac a ne krpljenje sa gledanjem u nebo... Znaci, ako planiraju nekog da dovedu u zadnji cas, onda to mora biti klasa[/], koja naravno mora i da se plati novcem!

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

nismo mi ti, moramo imati bar jednog sakatog

:(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...