Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ubedio me arslanagic, bolje seltik. Njih sam prizivao i u prethodnom kolu. Legende se ne radjaju pritiv dinama nego protiv seltika!

Link to comment

prošlo je dosta vremena od '97. bila i rijeka, i dva puta reprezentacija i zrinjski(iako nije za poređenje) i oni™ igrali sa zaprešićem

 

no, +1 na arslanagića samo seltik

:)

Link to comment

i dalje ne razumem zašto je dinamo za izbegavanje

 

Zato što bi navijanje bilo isto kao protiv Albanije što dokazano i pokazano ne može ničim dobrim da se završi. Apsolutno niko ne može da tvrdi da bi napaćena deca Srbije propustila priliku da izdominiraju, pogotovo u trenutnoj situaciji i ludačkim tenzijama koje su napravljene povodom one skrnave 20-godišnjice. UEFA ima potpuno isti razlog da razdvoji Dinamo i Partizan u žrebu kao i što čini sa ukrajinskim i ruskim timovima. Zašto to ne rade, to je samo njima jasno.

 

Na sve to bi došao i pritisak osvete za 97-mu i naravno pritisak osvete za svu nejač iz svih ratova sto godina unazad, a takva vrsta pritiska nikada nije delovala pozitivno na srpske sportiste pa neće ni sada. Nije njihov posao da ispravljaju brljotine političara i leče frustracije drogirane javnosti.

Link to comment

Ja sam ubeđen da sa Dinamom bi bila samo jedna užasna tenzija koja bi se ,bojim se, više odrazila na naše igrače nego na njihovu legiju stranaca. Incidenata se ne nešto i ne bojim, kao prvo bio bi zabranjen odlazak našima tamo i njihovima ovde itd. Ali imajući u vidu da preostala 4 tima nisu bazel, bazel, bazel i bazel, nego bazel, apoel, bate i seltik gde ne vidim neku specijalnu razliku između recimo batea i dinama onda bolje bate. Ili APOEL. Ja sam ubeđen da izvlačimo Kiprane

Edited by theanswer
Link to comment

A šta kao našim (ili njihovim) mandrilima su potrebni gostujući navijači da bi napravili sranje? 

 

Ako bi ikako moglo da se izbegne, bolje ne. I ja bih APOEL recimo. I njima možemo da se svetimo :D

Link to comment

A šta kao našim (ili njihovim) mandrilima su potrebni gostujući navijači da bi napravili sranje? 

 

Ako bi ikako moglo da se izbegne, bolje ne. I ja bih APOEL recimo. I njima možemo da se svetimo :D

 

Mi imamo tu nezgodnu naviku da kada nekom treba da se osvetimo završimo mu kao seasonal bitch. Videti pod Ludogorec.

 

Sa druge strane umemo da one kojima jednom ostanemo dužni pretvorimo u occasional bitches. Videti pod Newcastle.

 

Dakle, bolje ovi Škoti da nam zapadnu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...