Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

ma celtic je bas po meri. dinamo bi mislim znacio obostranu suspenziju na nekoliko godina, odavno smo i mi i oni na radaru uefa-e (sa razlogom).

 

bravo za twisted i dranatu (zar ti nemas bas bebca?). jbg, ima i vaznijih t.j. lepsih stvari od partizana. :D

Edited by mandingo
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Molim se da izvucemo Seltik...Dovoljno atraktivan,nedovoljno kvalitetan i tradicionalno nam odgovara

 

znaci ovako: napisacu na forumu "babovic je fantastican igrac" ako izvucemo seltik :)

 

da dodam da sada, kada je klub vec obezbedio neki novac iz evrope, bilo bi idealno da se kupi lomic.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
jbg, ima i vaznijih t.j. lepsih stvari od partizana

 

Npr sve stvari na planeti :p

 

Salu na stranu™, cestitke. I mladim mamama i Partizanu :)

Nisam gledao tekmu, al odlican rezultat. 

Link to comment

pa to jeste stvar percepcije, matori.

 

nek dodje i morgana da cestita, ionako ste svi grobari u dusi... kao i svi dobri crnogorci, crnogorke i hercegovci. :p

Link to comment

Cestitke i twistedu, na najlepsim vestima, a i svima nama na prolasku rumunske Zveyde

 

 

idi bre twistede u kurac, nek navija za koga oce, samo nek je zdravo i veselo :heart:

 

cestitke!

 

 

 

 

 

 

i ako je musko da se zove po medjiku :P

 

 

pabre tisi spojio lepo i najlepse!!!!

 

 

cestitam!!!!

 

 

Jebem ti, prodjose mi 40 dana. Twistede, cestitke, i drzi dete podalje od pracenja sporta, ne treba mu ovo u zivotu... :D

 

 

tananananananana

:0.6:

 

 

e da, sve čestitke twisteru

:)

 

 

ma celtic je bas po meri. dinamo bi mislim znacio obostranu suspenziju na nekoliko godina, odavno smo i mi i oni na radaru uefa-e (sa razlogom).

 

bravo za twisted i dranatu (zar ti nemas bas bebca?). jbg, ima i vaznijih t.j. lepsih stvari od partizana. :D

 

 

HVALA momci!

 

mada neće odrasti kao ja na južnoj tribini, već na zapadnoj, ali nema veze, znaće da ceni :D

Link to comment

Fudbaleri su sinoć pokazali puno veću mentalnu stabilnost od pojedinih forumaša, koji su se raspali posle 1:2...

 

Čestitke Partizanu. 

 

 

 

Link to comment

ne razumem. na osnovu čega misliš da je dinamo favorit.

gledao sam ih protiv hajduka, i u prvom kolu kvalifikacija. prilično jadno deluju, što naravno ništa ne mora da znači u eventualnom dvomeču.

radije bi njih nego kiprane, švicarce ili beloruse

 

Kasno je bilo, nisam bio najjasniji - ne verujem da bi nas lako izbacili na terenu (čak, štaviše, mislim da bi bilo lakše nego protiv Steaue možda), već da bi zicer bio da bi bar jedan od dva tima izbacili zbog najvernijih. To je verovatno najveći mogući problem pred ovaj žreb, sa svima može da se igra, dugo nije bilo lakše poslednje kolo kvalifikacija.

Link to comment

ma celtic je bas po meri. dinamo bi mislim znacio obostranu suspenziju na nekoliko godina, odavno smo i mi i oni na radaru uefa-e (sa razlogom).

 

bravo za twisted i dranatu (zar ti nemas bas bebca?). jbg, ima i vaznijih t.j. lepsih stvari od partizana. :D

 

Taj bebac već tri i po godine.  :D  

Hvala na čestitkama.

Link to comment

Pa valjda je i dalje svima u pamcenju '98 i katastrofa na Maksimiru, te se ljudi iz nekog razloga bog zna kako pribojavaju Dinama. Medjutim, tada su igrali nikada jaci Dinamo (pod imenom Croatia i patronatom drzave) i nikada slabiji Partizan. Da vas podsetim da je to godina u kojoj nas je i komsinica zgazila sa 4:0.

 

Da se igralo samo godinu dana kasnije stvari bi potpuno drugacije izgledale - renovirani Partizan je pregazio Rijeku (3:1 i 3:0), ekipu koja je taj isti Dinamo dva puta dobila u prvenstvu a nije bila prvak samo zato sto je otac hrvatske nacije navijao za modre.

 

Ne treba se nikoga plasiti, pogotovu zagrepcana. Ruku na srce i ja bih voleo da ih izbegnemo, ne zbog njihovog kvaliteta (ok su, ali nista narocito) vec zbog potpuno izvesnih problema koji ce doci sa tribine. Ne treba nam izbacivanje iz Evrope na 2 ili 3 godine.

Link to comment

skoro pa sam ubeđen da ne bi bilo nikakvih incidenata na utakmici sa dinamom, ovde. jedino što mi se ne dopada u tom dvomeču je atmosfera sa tribina koja ne bi bila fudbalska tj. ne bi bila vetar u leđa igračima, već pre kamen o koji bi se mogli spotaći, a dinamo igra bolje u gostima generalno, pa bi im to bio još jedan plus. u zagrebu bi sigurno bio prekinut bojkot maminja i taj tim dinama ni prvi put u karijeri igrao kući pred punim stadionom, sa publikom koja im ne zviždi nego pruža podršku.

 

ali i dalje mislim da smo trenutno bolji tim od njih

Link to comment

Evo teksta sa 24.hr i zašto bi ih valjalo izbeći....

 

Partizan i repriza "petarde" iz 1997.?

Partizan je poveo protiv Steaue u Beogradu. Uoči utakmice igrači i navijači beogradskog kluba imali su minutu šutnje. Dok u Hrvatskoj slavimo veličanstvenu Oluju u kojoj smo oslobodili okupiranu zemlju i izbili velikosrpske ideje i mitove o "Velikoj Srbiji", naši istočni susjedi proglasili su dan žalosti i od Uefe dobili dopuštenje za minutu šutnje.

Rumunji su preokrenuli dvama golovima, a Partizan je uz to promašio i penal. Kako je prva utakmica završila 1-1, "crno-bijelima" su trebala dva gola za prolazak. Dobili su igrača više i zabili za 2-2 uz pola sata do kraja. Nisu dugo izdržali Rumunji i Partizan je imao 3-2, rezultat koji ga vodi u 4. pretkolo Lige prvaka, a nositelj Steaua ispada. Partizan je riješio sve još jednim golom za 4-2 i prolaskom u četvrto pretkolo.  

Prošlo je 18 godina od Dinamovog demoliranja Partizana 

Ždrijeb je te 1997. godine spojio Dinamo i Partizan u 2. pretkolu Lige prvaka. Srpski klub stigao je na Maksimir s 1-0 iz prve utakmice u kojoj su "modri" dosta toga promašili. Dinamo je u uzvratu razbio "crno-bijele". 

Na Maksimiru se natiskalo 40.000 navijača, a stadion je bio pun dva sata prije utakmice. Cvitanović i Marić zabili su po dva gola, Viduka je zabio jedan za jednu od najvećih Dinamovih pobjeda u povijesti.

Link to comment

Zato što je ogromna tenzija i zato što se ne zna da li su veći huškači ovih dana sa naše ili sa njiove strane. AOvakvih tekstova bi do tad bilo milion, zamisli samo Informerove naslovnice, a ciljna grupa su im mandrili koji se na to primaju. 

 

Nisu sigurno igrački za izbgavanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...