Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Jedno od najlepših večeri u Humskoj. Kao što neko reče, ni nakon promašenog penala nije došlo do panike, na tribinama ili terenu, vajlda najviše zbog jednostavno razlike u svemirskim godinama u dopadljivosti fudbala koji ovaj tim igra u odnosu na većinu prethodnih. Svaka čast Kizi za to, neuvođenje Ninkovića i odluku da B tim igra u Pazaru.

 

U svakoj prethodnoj sezoni sam želeo Dinamo, sad samo njih ne, valjda jer bi baš šteta bila da ovu generaciju izbace iz Evrope, što bi bio jedan od većih zicera na kladionici u tom kolu.

 

edit: Ma dajte APOEL da se svetimo.

 

jako dobro primeceno, stvarno je kiza dokazao da nije neki tutumrak vec da zna znanje. samo da dodam odlicna izmena bozinov - ilic. od tog momenta je rezultat 2:0 za nas :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

U svakoj prethodnoj sezoni sam želeo Dinamo, sad samo njih ne, valjda jer bi baš šteta bila da ovu generaciju izbace iz Evrope, što bi bio jedan od većih zicera na kladionici u tom kolu

ne razumem. na osnovu čega misliš da je dinamo favorit.

gledao sam ih protiv hajduka, i u prvom kolu kvalifikacija. prilično jadno deluju, što naravno ništa ne mora da znači u eventualnom dvomeču.

radije bi njih nego kiprane, švicarce ili beloruse

Link to comment

Ja franjevce (kako to familijarno komisinici zvuci) ne bih zeleo samo zbog najvernijih™.

Inace, kako igramo, nakantali bi ih samo tako...

PRTZN!

Link to comment

Bejah na stadionu u 9. mesecy trudnoce, ako ovaj malac ne bude nas onda nema pravde na ovome svetu :D

 

ni ja ne bih Dinamo, ne mogu da podnesem tu kolicinu bljuvotina koju bi taj mec doneo a veze sa sprtom nemaju.

Link to comment

Pošto tradicionalno dovodimo nekog iz redova protivnika koje izbacimo, a zadnja linija nam plače za nekim osveženjem, Pap se nameće kao logičan izbor.

Link to comment

Mislim da Kiza zaslužuje moje i izvinjenje još nekih. Svaka čast i za postavku ove sezone i za vođenje ove najbitnije utakmice. 

 

+1.  Mislim da se većina pribojavala bunkera i igranja na nulanula. Kiza™ nas demantovao na najbolji mogući način.

Link to comment

Sve čestitke. Živković je bog otac. Kada je debitovao sa nepunih 17 godina pokazao je izuzetan talenat. Znam i mnogo slučajeva da se talenat ne pretoči u kvalitet. Više dileme nema on postaje uskoro zvezda svetskog fudbala. U stvari kao jedan od najboljih mlade reprezentacije koja je svetski šampion on je već to postao.

Svakako da vam je Dinamo najbolji protivnik u smislu da deluje da je najslabijeg kvaliteta. Drugi par rukavica je da su vas poslednji put pregazili i da treba organizovati utakmicu bez incidenata. Mislim da generalno možete svakog da dobijete, jer niko nema Živkovića.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Stvarno je Partizan dobro odigrao. Presudio je crveni karton jer su se ovi raspali posle toga, ali realno, momci su odigrali vrhunski u napadu sa dosta tempa. Zivkovic je vec sada klasa, Abu je svakako najvece pojacanje i njih dvojica su najzasluzniji za prolazak. Tu treba dodati i Brasanca koji je realno otkrovenje za sada. U svakom slucaju, sve cestitke, zasluzeno ste oprali i prosli Rumune. Njih je onaj Pap saranio :D

 

Sto se zreba tice, Bazel je dosta jaci, Dinamo je za zaobici iz drugih razloga, Seltik za pozeleti a BATE I APOEL timovi koji mogu da se prodju. Imate razloga za optimizam. U principu najvaznije je zaobici Bazel...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...