Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

gde je igrao zadnjeg veznog?

i u parmi i u interu je bio bek, desni. nama treba levi bek, pre bi probao sa bugarinom II

igrao je u pojedinim mecevima, covece sto si tako zadrt? brate nije samo jebena bekcina..

 

ma nebitno, eto imamo malog bogosavca koji nikako da bude pusten da igra bitne meceve a nije sigurno takva rupcaga u odbrani gde je petrovic.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klubu? I dalje odlaziš na spavanje sa obaveznom "and they lived happily ever after" pričom za laku noć?

 

dobro, pare idu sigurno klubu. a iz kluba idu vucelicu, vazuri i ostalima...ali oni su u partizanu, zar ne?

Link to comment

Ne znam otkud ta prica za Jonathana kao zadnjeg veznog. Stvarno nisam pratio njegovu karijeru prije dolaska u Inter, ali u Interu za 5 godina nikad nije odigrao ni sekund na toj poziciji.

Link to comment

jel viktoria plzen imala bolji koeficijent od dinama? ne znam kako je dinamo izleteo kao peti "nosioc".?

 

Био је трећи испод црете, испали Стеауа, Викторија и Салцбург.

Link to comment

Био је трећи испод црете, испали Стеауа, Викторија и Салцбург.

 

taj dinamo kako ima srece izvuci ce astanu ili skenderbega u petak.

Link to comment

ne bi imao ništa protiv

:)

Са спортске стране не би ни ја имао ниста против. Са друге стране тај двомеч је добитна комбинација за УЕФУ да избаце оба клуба из такмичења.

Link to comment

Kiza vinjak je veceras svakim potezom pokazao da ipak zna taktike i fudbala. Izvadio Bozinova, Abubakara smestio na spica - napad poceo da radi kako treba, Zivkovica prebacio sa leve na desnu stranu - fljas gol, uveo Trujica - fljas jos jedan. Ovo veceras mu je bio master rad, plej of za LS doktorat. Al odbrana, uffff, bolna tema...

Link to comment

Са спортске стране не би ни ја имао ниста против. Са друге стране тај двомеч је добитна комбинација за УЕФУ да избаце оба клуба из такмичења.

toga se i ja plasim. sto se tice sportske strane, sudeci po ovih nekoliko utakmica sto su igrali u evropi, mislim da smo bolji od njih.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

toga se i ja plasim. sto se tice sportske strane, sudeci po ovih nekoliko utakmica sto su igrali u evropi, mislim da smo bolji od njih.

Уопште не мислим да смо ми нешто бољи од Динама, мислим да смо приближно истог квалитета. Та утакмица би ипак било нешто више од фудбала, и то је оно што ме плаши. То се и вечерас видело да смо се ми потпуно погубили на терену после примљеног гола, и да се до краја нисмо саставили у одбрани.

Link to comment

Jedno od najlepših večeri u Humskoj. Kao što neko reče, ni nakon promašenog penala nije došlo do panike, na tribinama ili terenu, vajlda najviše zbog jednostavno razlike u svemirskim godinama u dopadljivosti fudbala koji ovaj tim igra u odnosu na većinu prethodnih. Svaka čast Kizi za to, neuvođenje Ninkovića i odluku da B tim igra u Pazaru.

 

U svakoj prethodnoj sezoni sam želeo Dinamo, sad samo njih ne, valjda jer bi baš šteta bila da ovu generaciju izbace iz Evrope, što bi bio jedan od većih zicera na kladionici u tom kolu.

 

edit: Ma dajte APOEL da se svetimo.

Edited by kokota
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...