Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajde, da uprostim.

 

Vrati se i vidi šta se pisalo tokom dvomeča protiv gruzijaca, stekao se utisak da smo pukom srećom prošli dalje. Bušni smo, tužni smo, razbiće nas Steaua itd.

U međuvremenu igramo dva kola Tololige, dajemo 10 komada. Nije do nas, naravno, no do protivnika koji je tužan, bušan, itd.

Igramo protiv Rumuna prvu, nadigramo ih, ali ajde neka bude taman zasluženo nerešeno. Ali se vidi da smo bušni, tužni, daće nam gol, mi dva ne možemo nikad, prokletstvo JNA...

U međuvremenu čak i otužni B tim daje 2 gola Pazacima u gostima.

Evo večeras, pogledaj u poluvremenu tu količinu mračenja, kukumavčenja, tužni smo, bušni smo kurtoni.

Dajemo 3 gola u nastavku i mašimo penal. Nije do nas, no smo bili srećni, a nešto je i do tužnog, bušnog protivnika.

 

Pa jbt.

 

Daj uživajte 5 minuta, zaslužili su, kakvi god da su.

 

Ne znam cemu ovaj traktat, pisem samo na osnovu onoga sto sam gledao. U prvom pol su nas pregazili, imali su i precku pride, u drugom smo dobili poklon penal i vrlo srecan drugi gol. Iamo je Tade mrtvu sansu kod 2:2. Odbrana nam je bila toliko losa da je svaka lopta u 16 bila opasna.

 

Dobili smo ovo iskljucivo na kvalitet Zivkovica.

Link to comment

Babo je danas bio odličan. Dosta bolji od Brašanca recimo. Petrović je čovek u moru, kod drugog gola je izgubio duel na sredini a kod prvog je zaplivao. Treći je pokušao da im namesti na fazon gde se u pionirima uči da kao bek izbijaš loptu ka autu kad intervenišeš, ne vraćaš je unutra u sredinu, ali srećom taj poklon nisu iskoristili. 

Link to comment

Komsije srecno u LE, za LS cete morati dosta da se pomucite Zelim vam da Andrija Zivkovic ode tek posle plejofa, u JSL i Partizanu nema sta vise da trazi, prerastao je.

Link to comment

Babo je danas bio odličan. Dosta bolji od Brašanca recimo. Petrović je čovek u moru, kod drugog gola je izgubio duel na sredini a kod prvog je zaplivao. Treći je pokušao da im namesti na fazon gde se u pionirima uči da kao bek izbijaš loptu ka autu kad intervenišeš, ne vraćaš je unutra u sredinu, ali srećom taj poklon nisu iskoristili. 

 

Brasnjavi iznudio crveni i penal. Meni dosta. Abu dve asistencije gde ces vise. Jos Tuta da proradi (mada jest izbacio Brasnjavog na crveni) i bice to super sto se ofanzive tice. 

 

 

Elem krece drogiranje i na flashscoru.

 

 

It was a good decision to watch today's encounter. There has already been more to be seen on the pitch prior to the half-time break than there is in most of the average games during the full 90 minutes. The control of the game belongs to the home side. The tactic of the home side is slow build-up play, while the away players present themselves with long passes and crosses into the box.

Link to comment

Za sve koji su zainteresovani:

 

Moguci protivnici u 4.kolu:

 

Bazel

Celtic

BATE Borisov

Apoel Nicosia

Dinamo Zagreb

 

Ovde jedino Bazel nisam gledao. Ostale sam gledao i nisu losiji od Steaue. Naprotiv, imamo sanse..

Link to comment

Plus 1 za Celtic.

 

Ako vec vilenimo i uporedjujemo Zivkaru sa drugim igracima dok smo joste pri erekciji, dozvolite, jab da ga poredim sa Hazardom. To je taj milisekund u kome on lomi cuvara, to je to zalamanje u sredinu gde padaju oko njega, to je ta kreacija sa krila, to je to oslanjanje na skil a ne na fizikalije... Desetka u punom izdanju, samo izmestena na krilo.

 

Bravo, odlicno poredjenje. Najbolji domaci igrac kojeg sam gledao... ne znam, u zadnjih 10 godina sigurno, a mozda i vise. Odusevio me i na prosloj, i na ovoj utakmici.

 

A mene je onaj pas u Bukurestu podsetio na Pirlov pas ka Grossu 2006. Decko gleda na jednu stranu i teledirigovano dodaje na drugu, uvek razmislja i pogleda raspored igraca pre nego sto bilo sta uradi, nista ne radi napamet, ima tako mek i dobar pas, da ga je lepota gledati. Nisam ni znao da je sposoban i za majstorije kao ove danasnje.

Edited by IndridCold
Link to comment

Babo je danas bio odličan. Dosta bolji od Brašanca recimo. Petrović je čovek u moru, kod drugog gola je izgubio duel na sredini a kod prvog je zaplivao. Treći je pokušao da im namesti na fazon gde se u pionirima uči da kao bek izbijaš loptu ka autu kad intervenišeš, ne vraćaš je unutra u sredinu, ali srećom taj poklon nisu iskoristili.

tinsver,opusteno bre!sutra kutak za smorni trenutak.danas i sutra plesemo ispred izloga,ogledala,ljubimo sliku babosa...uzdravlje.ma zajedno
Link to comment

Hoce li sad da potpise onaj iz Intera ili sta? Treba nam ko leba.

on igra na vulicevicevom mestu. medjutim moze da igra i "jevtovica". daj boze da ga kupe, ali ne verujem...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

tananananananana

:0.6:

 

odavno luđa tekma nije bila na jenea, možda čak od rome. imao sam dobar vajb™ čak i na 1:2 zato što je utisak sa tribina bio da ne igramo jajarski. doduše kod penala, koji nije bio u 16, sam se smorio za medalju, al sam verovao da dajemo gol.

čitam da serendate o odbrani, posle dugo godina igramo sa napadačkom postavkom, pa je negde i normalno da su nam šalteri™ pozadi otvoreni. brazilac je mile rizik, al će i on leći na mesto. ovo im je četvrta utakmica koju igraju zajedno. rumunji nas provalili da smo tanki levo i tu su nas bušili dok smo bili egal sa igračima petrović i nije toliko tanak koliko je bio pod pritiskom celu utakmicu. pa da je kod nas ona njihova 6ica ne smem ni da pomislim kako bi ovde bio okarakterisan.

 

kizara me iznenadio sa izmenim božinov ilić, pokazao da ima muda, a posebno ne uvođenjem ninkovića nego trujića pred kraj što sam očekivao. brašnjavi je majstor, vulićević takođe, međik :Hail:, jevta bio dobar...

petrović mora da ima veću podršku iz napada i veznog reda inače neće da bude dobro kad budemo igrali sa timovima a klase

zbog napadačke igre, ovo je tim koji će nam omogućiti još ludih utakmica

 

živkara je jebeni bog, u klasi jovetića, možda čak i za nijansu više.

 

đarma se zajebao kod ofsajda, mimo tog kiksa sudio perfektno.

 

dajte celtic, može i dinamo, može bilo ko.

 

 

usraću se od alkohola, al prvo da ispumpam vodu iz veš mašine koja preti da poplavi soliter.

 

e da, sve čestitke twisteru

:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...