Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seltik bi bio sjajan.i nama i njima.bilo bi po 10+ golova po tekmi.i mi bi prosli dalje jer smo brazilerosi i imamo te viceve u nogama.

 

Abubakar i garBu imaju i viceve a i tucane kade u nogama..ne bih se ja na to oslanjao

Link to comment

Plus 1 za Celtic.

 

Ako vec vilenimo i uporedjujemo Zivkaru sa drugim igracima dok smo joste pri erekciji, dozvolite, jab da ga poredim sa Hazardom. To je taj milisekund u kome on lomi cuvara, to je to zalamanje u sredinu gde padaju oko njega, to je ta kreacija sa krila, to je to oslanjanje na skil a ne na fizikalije... Desetka u punom izdanju, samo izmestena na krilo.

Link to comment

elem, ko god da bude, njamanje dve promene bi morale da se dese u timu. pod moranjem jeste da se pronađe levi bek i da Petrović sedne na klupu. pod moranjem. urgentno. druga stvar je Božinov. on fudbala zna ali nadamo se i da će početi da ga igra.

Link to comment

Mda, melje, ovako ludu srecu i pomoc suca nismo imali od ko zna kada.

 

Ajde, da uprostim.

 

Vrati se i vidi šta se pisalo tokom dvomeča protiv gruzijaca, stekao se utisak da smo pukom srećom prošli dalje. Bušni smo, tužni smo, razbiće nas Steaua itd.

U međuvremenu igramo dva kola Tololige, dajemo 10 komada. Nije do nas, naravno, no do protivnika koji je tužan, bušan, itd.

Igramo protiv Rumuna prvu, nadigramo ih, ali ajde neka bude taman zasluženo nerešeno. Ali se vidi da smo bušni, tužni, daće nam gol, mi dva ne možemo nikad, prokletstvo JNA...

U međuvremenu čak i otužni B tim daje 2 gola Pazacima u gostima.

Evo večeras, pogledaj u poluvremenu tu količinu mračenja, kukumavčenja, tužni smo, bušni smo kurtoni.

Dajemo 3 gola u nastavku i mašimo penal. Nije do nas, no smo bili srećni, a nešto je i do tužnog, bušnog protivnika.

 

Pa jbt.

 

Daj uživajte 5 minuta, zaslužili su, kakvi god da su.

Link to comment

Da smo ovo mi, bilo bi "Terza usao u svlacionicu i sudije i Rumuna", ali neka - drago mi je zbog Zivkovica, a i zbog toga sto ce Babo sada jos vise da se namece. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...