Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste nas sralo, ali nisu ni njihovi golovi bili neka fudbalska poezija. Prvi vulicevic glavom nabacuje liku na volej, kod drugog neko (recimo petrovic) oduzima loptu i vraca je rumunjima za kontru nakom dve sekunde. Ako nista drugo zbog zileta majstora smo zasluzili da prodjemo.

Link to comment

Neko u Blicu pobudalio :D

 

 

Samo je ostalo da Valerij Božinov konveruje najstrožu kaznu, ali se to nije desilo, jer je bugarski fudbal pogodio levu stativu, a zatim je opasnost otklonjena.

 

 

Nikola Trujić je u 90. minutu ušao u igru i samo 50 sekundi kasnije bio na pravom mestu posle centaršuta Andrije Babovića, te je prvo pokušao glavom, što nije prošlo, ali zato jeste nogom iz drugog puta (4:2). Tako su Rumuni otišli sa serviranim "pokerom" kući, a crno-beli su posle velikog dvoboja prošli u plej-of, samo korak od grupne faze Lige šampiona.

Link to comment

Ovo im je osveta za titograd i raducojujuju a!tad sam se iznervirao dobro.e sad! Sad su me osvetili hahshaha.no pasaran steajuja

 

Koja bre osveta, Dinamo Bukurest je pandurski klub,njima smo se za Titograd vec osvetili 2004.

Link to comment

dosta smo srece imali, mora se priznati... dajte celtic sada.

kud ćeš više sreću,

 

daj Bazel pa da ginemo junački

 

bolje oni nego neki tamo fizički spremni BATE, ili nedaj bože one purgere što samo nas priželjkuju :mad:

Link to comment

Seltik bi bio sjajan.i nama i njima.bilo bi po 10+ golova po tekmi.i mi bi prosli dalje jer smo brazilerosi i imamo te viceve u nogama.to nam jje od prasetine za 2jes9iii

Edited by bradilko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...