Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

I tako iz kola u kolo mracite a parni valjak melje kako odavno nije. Zabole me tuki za subjektivne i objektivne okolnosti. PRTZN!

 

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk

 

Mda, melje, ovako ludu srecu i pomoc suca nismo imali od ko zna kada.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ladno 4:2 :O Tesko mi da poverujem da smo nekome dali 4 kom ) I ako moze kratak odgovor, jesmo stvarno tako dobri, pa pisamo po ovim bivsim prvacima Evrope. Ili smo samo pobedili u kripl fajtu? Naslucujem odgovor pod b.

Link to comment

Ladno 4:2 :o Tesko mi da poverujem da smo nekome dali 4 kom ) I ako moze kratak odgovor, jesmo stvarno tako dobri, pa pisamo po ovim bivsim prvacima Evrope. Ili smo samo pobedili u kripl fajtu? Naslucujem odgovor pod b.

 

I Zvezda je bivsi prvak Evrope...

Link to comment

Ladno 4:2 :o Tesko mi da poverujem da smo nekome dali 4 kom ) I ako moze kratak odgovor, jesmo stvarno tako dobri, pa pisamo po ovim bivsim prvacima Evrope. Ili smo samo pobedili u kripl fajtu? Naslucujem odgovor pod b.

na retke momente izgledali smo dojaja, u stvari zivkovic.

ostatak tekme je bio prilicno standardan, u odbrani konstantna pometnja usled koje smo mogli primiti 5.

Link to comment

Ide nam solidno sa Rumunima u poslednjih desetak godina - Ocelul Galati, Dinamo Bukuret, Politehnika Temisvar i sada Steaua.

 

Ono sto pamtim, jedino nas izbacio Dinamo Bukurest 1990 u 1/4 Kupa kupova. Imali su tada mnogo jaku ekipu - Lupesku, Mateut, Raducoju....

Edited by Yoda
Link to comment

Da se zapamti sudija Ištvan Vad - i u dupe da ga ljubimo!

 

Davno se nije pojavio sudija u hramu koji nam domaćinski sudio.

Priznao prvi go mimo toga što Tuta dirao golmana u petercu, navuko penal (al' crveni bio pa bio).

Delio im žutaće u prvih 15 minuta (bili svi) nama ni jedan za 95 minuta (nije bio ni jedan start za žuti).

Poništio go Rumunima (ali i nama) sve po pravilima.

 

Konačno jedan dvomeč da čelnicima UEFA-i nisam radovao majku !!!!  :s_w:

Link to comment

neverovatan gol, od otvaranja preko bolesnog driblinga, do šuta. poezija.

 

A dribling deluje toliko jednostavno da bih skroz prihvatio da mi neko kaže da moja keva redovno tako dribla na putu do pijace. Opak majstorluk.

Link to comment

Ide nam solidno sa Rumunima u poslednjih desetak godina - Ocelul Galati, Dinamo Bukuret, Politehnika Temisvar i sada Steaua.

 

Ono sto pamtim, jedino nas izbacio Dinamo Bukurest 1990 u 1/4 Kupa kupova. Imali su tada mnogo jaku ekipu - Lupesku, Mateut, Raducoju....

 

Nacional Bukurešt.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...