Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolje da ne razmišljamo o tome. Seltik bonbona.

 

Moze i Bate, mada je  takticki spremnija ekipa.

 

Mi moramo da zakrpimo levu stranu odbrane kako god znamo i fabriciju mozda ispaltimo stipendiju™ i sutnemo ga. Ovo sto on igra je strava i uzas.

Edited by Yoda
Link to comment

Kad vec dig zabusava : Neprikosnoveni smo. Brazilci imaju banane, a mi takav sut. Sve u raklje bijemo. Jebem ti sijalicu nisam bio ovako srecan od brisela.

Link to comment

ne zaboravi jovetu.no cestitam tony!!! De je bre onaj miloguz?kim?mejdej?zecov?eh!lupam ko i obicno al mlogo dobro.ostrvo na ostrvo

hvala, takodje!

pozdravlja vas sve glavoguz!

u stvari, to sam izmislio, kucali smo se, nikog nije pozdravio, ali siguran sam da je to negde u sebi ipak pomislio!

Link to comment

hvala, takodje!

pozdravlja vas sve glavoguz!

u stvari, to sam izmislio, kucali smo se, nikog nije pozdravio, ali siguran sam da je to negde u sebi ipak pomislio!

glavoguz hahaha.otkud to?jebote mish
Link to comment

Pretera ga. Dobar igrac al ni blizu Joveticeve klase.

 

ja ne pamtim da je Joveta pravio ovoliku razliku na terenu kad je bio ovde.

 

ali su svakako Zivkovic, Mitrovic i Jovetic nasi najveci talenti u poslednjih 10 god.

Link to comment

jebem ti pečenicu, posle penala već sam prežalio ovu ludu družinu, ali opet je partizan bio onaj stari, neuračunljiv i lud 100 %. i mi smo svi ludi!

 

ajmo seltiiiiiiiik, prva u mostaru, a onda šaponja za 5-4 u glazgovu!

Link to comment

I tako iz kola u kolo mracite a parni valjak melje kako odavno nije. Zabole me tuki za subjektivne i objektivne okolnosti. PRTZN!

 

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk

Link to comment

Kad vec dig zabusava : Neprikosnoveni smo. Brazilci imaju banane, a mi takav sut. Sve u raklje bijemo. Jebem ti sijalicu nisam bio ovako srecan od brisela.

 

Ovo je na Djanijevu vradzbinu. Ako ne baci rimu opet protive Bateta ima svasta da bude.

Link to comment

Jebem ti, prodjose mi 40 dana. Twistede, cestitke, i drzi dete podalje od pracenja sporta, ne treba mu ovo u zivotu... :D

 

Sto rece Crnogorac u vicu "Neka bude zensko, da se ne muci ovoliko".

 

Cestitke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...