Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Brate, koji si ti šampion transformacija, u 20 mina od najluđeg optimizma do najgrđeg očaja :D

 

hehehe, jedno je optimizam a drugo je iznenadna realnost ocajne igre. mada nisam stvarno ocekivao ovakav totalni raspad. psihicki su pali, nemaju kontrolu igre, strah se uvukao..to iskreno nisam ocekivao od ove ekipe partizana.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehehe, jedno je optimizam a drugo je iznenadna realnost ocajne igre. mada nisam stvarno ocekivao ovakav totalni raspad. psihicki su pali, nemaju kontrolu igre, strah se uvukao..to iskreno nisam ocekivao od ove ekipe partizana.

Bolje pošteno priznaj da je napokon prošao efekat piva i droge konzumiranih u prethodnih 48 sati.

Link to comment

to iskreno nisam ocekivao od ove ekipe partizana.

 

"Faktor iznenađenja je mnogo jak"

 

Pok. Artur Takač u Tempu, pre ponovljene utakmice Partizan - Željezničar, poslednje kolo prvenstva SFRJ 1986/87.

Link to comment

Meni se cini da Partizan ima ideju u igri i da to donekle daje rezultat. Ukratko, bilo je sansi. Treba imati u vidu da obicno napadaju postavljenu obranu i da su igraci Steaue generalno jaci u duelu pa i bolji u tranziciji.

Link to comment

Upravo. Baš sam danas pokušavao da se setim utakmice gde smo prošli dalje a igrali drugu kao domaćini. Jedino mi je u glavi Real Sosijedad tamo neke 1990.

 

Njukasl u kupu kupova..1:0

Link to comment

Njukasl u kupu kupova..1:0

Zar niste prosli Tromzo pre koju god takodje? Mozda jos par utakmica ,neke isto Rumune. Ovaj je car uspeo je da mu pobegne Bozinov sa par kg viska. Edited by elementary
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...