Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Steta,nisu ni ovi nista narocito, ali je nasa odbrana kiksu bas sklona. Mada moze ovde svasta da se izdesava ako nekako umuljamo drugi.

Link to comment

Ono kad ima još pola utakmice da se igra a ti znaš da možeš samo još gore da prsneš nego u prvoj polovini.

 

Ja se ozbiljno razmišljam da se okrenem crtaćima. Ovo je mučno. Još gore je što sam ja retard koji se ponadao ponesen neki polufudbalom koji smo na momente igrali u prethodnim mečevima...

Link to comment

Odbrana vrlo loša, čak i oni koji znaju nešto napred, poput Vulićevića, prave rupe pozadi. Jevtović balvan. Bugarin se vuče a Oumaru kao da ima drvene noge. Jedino nas Medžik može spasiti.

Link to comment

Ja se ozbiljno razmišljam da se okrenem crtaćima. Ovo je mučno. Još gore je što sam ja retard koji se ponadao ponesen neki polufudbalom koji smo na momente igrali u prethodnim mečevima...

 

Ništa što već mnogo puta nismo videli. Solidno i organizovano na strani, a onda potpuno nemoćno i amaterski kod kuće.

Link to comment

Zatvorili su Zivkovica u potpunosti, Medjik nema duse da potrci i igrac manje je u defanzivi, branimo se sa 2 i po igraca i toeto. Nema leba ovde.

Link to comment

treba nam kontrola sredine terena. to nemamo. eventualno da se pokusa sa ulaskom ilica a da izadje danas losi u kontroli sredine babovic (bez obzira sto je dao gol, to je cista greska protivnika i lopta na tacni) i brasanac. ali ko pored ilica jos unutra? jevtovic je takodje zelen za ovakve utakmice, tacno se vidi. fali nam neki zuka umesto njega.

 

ne vidim kako ovo mozemo da prodjemo, ali videcemo. mozda opet dobiju napad slepila pa nam poklone gol.

Link to comment

Ništa što već mnogo puta nismo videli. Solidno i organizovano na strani, a onda potpuno nemoćno i amaterski kod kuće.

 

Upravo. Baš sam danas pokušavao da se setim utakmice gde smo prošli dalje a igrali drugu kao domaćini. Jedino mi je u glavi Real Sosijedad tamo neke 1990.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...