Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ovde je jednostavno razlika u klasi, ljudi su brzi, jaci u skoku, imaju sposobnost da naapadnu iz kontre i postavljenu odbranu, odlicno se transformisu.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovde je jednostavno razlika u klasi, ljudi su brzi, jaci u skoku, imaju sposobnost da naapadnu iz kontre i postavljenu odbranu, odlicno se transformisu.

 

tako je.

Link to comment

Ne klonite duhom, dajemo gol za 2:2 do kraja prvog

 

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk

U sustini uopste nije neprolazna situacija ali nasi fudbaleri generalno imaju naviku da spuste gace u ovakvim situacijama.

Link to comment

Jesu bolji ali taj gol nisu dali iz nekog kvaliteta, levi bek je promašio loptu (ili nešto slično), otvorio se prostor na tom mestu, posle je sve bilo rutinski.

Link to comment

Ovde je jednostavno razlika u klasi, ljudi su brzi, jaci u skoku, imaju sposobnost da naapadnu iz kontre i postavljenu odbranu, odlicno se transformisu.

 

Realno i Partizan igra jedno 18 puta gore nego prošle nedelje. Opšta disfunkcionalnost tima i potpun raspad u svim linijama.

 

Kako se lepo i elegantno izduvao sav hajp... Ne vredi, JNA je ukleto mesto a ovaj Kovinjalo bi i Čelzi protiv PPP izbaksuzirao.

Link to comment

odlicno su Rumuni pripremili tekmu....mi ocito nemamo odgovor na to.....za sada. ono sto je presudno, nisu pali posle glupo primljenog gola, mi jesmo....to je ta razlika koja ce ih verovatno odvesti dalje. mi treba da naucimo da primiti gol nije smak sveta, da moras da gruvas dalje a ne da se oporavljas pola sata i glavinjas ko guska u magli. kad to budemo mogli igracemo Evropu mnogo bolje.

Link to comment

Realno i Partizan igra jedno 18 puta gore nego prošle nedelje. Opšta disfunkcionalnost tima i potpun raspad u svim linijama.

 

Kako se lepo i elegantno izduvao sav hajp... Ne vredi, JNA je ukleto mesto a ovaj Kovinjalo bi i Čelzi protiv PPP izbaksuzirao.

 

da li neko zna, da li na digitalnoj televiziji, kada rts prenosi u HD, moze da se iskljuci ovaj idiot od komentatora?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Rumunska odbrana daje neku nadu, ali je problem sto je nasa jednako katastrofalna. Jedino na neko ludilo mozemo ovo da izguramo.

Link to comment

Rumunska odbrana daje neku nadu, ali je problem sto je nasa jednako katastrofalna. Jedino na neko ludilo mozemo ovo da izguramo.

 

ma ne mozemo mi tu nista da izguramo, primicemo i 5 golova samo ako navale. jednostavno smo ocajni veceras, brza njihova transformacija nas je sahranila.

Link to comment

ma ne mozemo mi tu nista da izguramo, primicemo i 5 golova samo ako navale. jednostavno smo ocajni veceras, brza njihova transformacija nas je sahranila.

 

Brate, koji si ti šampion transformacija, u 20 mina od najluđeg optimizma do najgrđeg očaja :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...