Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

PARTIZAN (4-3-2-1): Ž. Živković - Vulićević, Balažic, Dornelas, Petrović - Jevtović, Brašanac,

Babović - A. Živković, Oumaru - Božinov.

 

:Hail:  (minus Babović)

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači njima ne igra onaj mighty organizator igre?

a ko je taj? ja nisam video nijednog "mocnog" igraca steaue u prvoj utakmici...svi su tu negde.

Link to comment

Ocekujem da nam ga uvaljaju u prvih 15 min max. I onda potop. Popicemo crveni do 40. min najkasnije. Drugo poluvreme jalovo, kao nesto napadamo i mucimo. u 78. minutu posle izguljene lopte Babovica na 35 m od naseg gola primamo i drugi. Publika do kraja zvizdi Babovicu koji skida gace i pokazuje im kurac u 87. min nakon cega dobija direktan crveni. Rumuni daju i treci. 

 

Eto malo jinxa i sa moje strane. 

Link to comment

Ocekujem da nam ga uvaljaju u prvih 15 min max. I onda potop. Popicemo crveni do 40. min najkasnije. Drugo poluvreme jalovo, kao nesto napadamo i mucimo. u 78. minutu posle izguljene lopte Babovica na 35 m od naseg gola primamo i drugi. Publika do kraja zvizdi Babovicu koji skida gace i pokazuje im kurac u 87. min nakon cega dobija direktan crveni. Rumuni daju i treci. 

 

Eto malo jinxa i sa moje strane. 

 

Los ti jinx. Prvo je bilo prosle godine a drugo pre 3 bese?

Link to comment

Los ti jinx. Prvo je bilo prosle godine a drugo pre 3 bese?

 

Ma kao da istu utakmicu gledam citav zivot. :) Domace ne gledam vec 15+ godina, tako da mi je gledanje fudbala ko dan mrmota. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...