Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jaooo imam jednog kolegu na poslu koga ne mogu da ubedim da navijaci smeju da pevaju na utakmici, bez obzira sto je dan zalosti. Jedva ga ubedih i to na foru da je ovo medjunarodna utakmica i da na njoj ne vaze odluke drzave domacina. :D

Link to comment

jel ti radiš u lazi?

Ne :D

 

Ali jos uvek ne mogu da provalim da li me zajebava, ili je smrtno ozbiljan.. :D

 

Doduse nisam vam rekao da je ranije igrao fudbal u mladjim kategorijama teleoptika dok se nije povredio, tako da ce pre biti da je ipak bio ozbiljan.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

tu je djani, tu je artiljero, kojara nije tu, još da odmore stanciu i Varela i gotovo svi preduslovi su ispunjeni.

+

Gostujući na Drugom programu kosovske televizije Vokri je rekao

- Plasman Partizana u Ligu šampiona bio bi bitan za fudbal u celom regionu. Crno-beli moraju da igraju opreznoi i pametno, jer je Steaua iskusna ekipa koja zna da kazni svaku grešku - rekao je Vokri

:s_a:

 

to je to, tu smo svi

Link to comment

Prvo par duplih Džejmisona i kafa, pa ću da ožežem neko meso. Pivo se ladi, prvo otvaram oko 8. Kupio dosta, ako krene dobro pa se Grobari Brisel (dakle, ja sam na gajbi u gaćama) razulare. Za onu "u pičku materinu" opciju je umešena sprava da se malo zabiberim uz crtaće ili kakav Atenborov dokumentarac o životinjama i objasnim sebi da je sve go kurac. Znam kakvi smo kukavci, ali i kukavci vole po sirotinji pišati. Brazilci, banane, prečka, PRTZN!

Link to comment

Ima neko CCTV stream, da čujemo šta kažu Djia i Liu?

出现在国家电视台的前游击队一线队球员说,党派和喜爱,赢得同一个目标前进

Link to comment

PARTIZAN (4-3-2-1): Ž. Živković - Vulićević, Balažic, Dornelas, Petrović - Jevtović, Brašanac,
Babović - A. Živković, Oumaru - Božinov.

 

STEAUA (4-2-3-1): Kožokaru, Alsenat, Pap, Varela, Toška, Muniru,
Breveld, Popa, Hamrun, Kipčiju, Tade.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

PARTIZAN (4-3-2-1): Ž. Živković - Vulićević, Balažic, Dornelas, Petrović - Jevtović, Brašanac,

Babović - A. Živković, Oumaru - Božinov.

 

STEAUA (4-2-3-1): Kožokaru, Alsenat, Pap, Varela, Toška, Muniru,

Breveld, Popa, Hamrun, Kipčiju, Tade.

 

 

Lepo :)

 

Nadam se izmeni Babinjo-Ilic, ocekujem Bozinov-Ilic a spremam se za Bozinov-Ninkovic.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...