Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ćirko i Ostoja teško da bi, u tandemu, zaustavili nelete Brodarca. Ćirko je, u prvom poluvremenu, "driblingom" u sopstvenu nogu izbacio NP u kontru, samo jedna sličica....em su loši pojedinačno, em ne igraju kao tandem nikada....znači, ko njima ne da gol, pogrešio je profesiju.

 

Koja je ispričana priča, čovek koji nema kvalitet da bude rezerva rezerve napadača.....ne razumem zašto mu se ne da raskid na štetu kluba....para od njega nema niti će ih ikada biti.

 

ovih šest klinaca su dobar materijal, ali nije pametno koristiti taj materijal ovako.....bacati ih u izgubljene bitke....utakmice koje se igraju sa stoperima kojih kao da nema i kandidatom za najgoreg napadača u klubu ikada. Bogosavac je sasvim dobro odigrao kada je menjao povređenog Bandalovskog, dakle na mestu koje nije njegovo.

 

ja se slažem da nije bilo potrebe da putuje prvi tim u NP, ali je možda trebalo preuzeti taj rizik pa poslati barem dva-tri igrača na ključnim pozicijama, ne bi li barem neka šansa postojala. naravno, u ovom sistemu takmičenja i na samom početku sezone gubitak tri boda ne znači ništa ali eto, ostaje ta neprijatnost gledanja pojedinaca u Partizanovom dresu kao nešto što se moglo izbeći.

Edited by Ted
Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=l6QCWjipCV0

 

pogledajte kako ninkovic od 4:50 polagano hoda dok na par metara ispred njega novi pazar pravi akciju za gol. idu levo i desno pored njega, grade akciju, a on se ponasa kao da je u bioskopu, uopste ga to ne dotice.

 

da sam trener partizana ja bih ovog lika poslao na pozajmicu, da se dokaze koliki je "talenat", posto kod nas skoro nista nije pokazao za skoro 5 godina.

Link to comment

preterao ga je Kiza al' ko smo mi da mu sudimo.... osim ako ne prodju steauu e onda cemo da mu seremo 

+1

bar je dao sebi oduska

moze se reci da smo igrali sa drugim timom

i za malo pokupili bodic na gostovanju

da sredimo steauu pa cemo preboleti novi pazar

kako vam se cini lukic?ocel bit nesto od njega?

Link to comment

Meni izgleda odlicno. Danas on i SaleKapiten jedini igrali lopte, ostali padali preko nje. :frust: Postoji li u PFK transfer lista, uopste?!?

Link to comment

Postoji. Grbić, Kojić, Luka su na njoj. 

 

Sreća što lagano prolazimo Rumune inače bi Kiza ispao pglu

Edited by theanswer
Link to comment

postoji i luka i vitez koja su na njoj uz još neke igrače samo što za takve igrače slabo stižu ponude <_<

- elem jutros su u nekoj emisiji gostovali balažic i jefta i rekoše kako ih ovaj poraz od np ne tangira ni mrvicu, da su sve misli usmerene na sredu

- interesantno je da njih drma adrenalin posle mečeva toliko da ne mogu da zaspe do 4-5h ujtru, možda zato i obilaze splavove :D

Link to comment

Realno pobeda u NP nikad manje nije značila iz 2 razloga, promena sistema takmičenja i sad već tradicionalno lošeg starta komšija. Realno, mi u ovom delu sezone treba da navijamo više za zvezdine protivnike kako se oni od nas ne bi odlepili jer naše učešće u grupnoj fazi nekog takmičenja može biti plus za njih uz njihovu standardnu seriju nepobedivosti na proleće. O nekoj ozbiljnijoj prednosti u pogledu titule u ovom trenutku ne treba ni razmišljati već se fokusirati na evropu, a od zime ćemo da vidimo kako stoje stvari. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...