Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Nisam pobornik jinxovanja i antijinxovanja i obrnute psihologije tako da ne želim da učestvujem u ovoj raspravi™  :fantom:

 

A inače, dali smo Ludogorecu 2 gola ali primili 2, a i primali smo golove kad smo jurili rezultate u ostalim mečevima. I zaboravlja se Tromso, gde smo dobili 1:0 iako smo imali 2:3

 

A prošle godine smo igrali 0:0 sa Totenhemom i Asterasom, ništa Steaua nije jača od te 2 ekipe

 

Ne jinxujem ni ja, rekao sam još jutros da sam zadovoljan onim od sinoć. Ali ostala je još jedna utakmica u kojoj je Partizan tradicionalno mnogo lošiji i nesrećniji.

 

Nule sa Totenhemom i Asterasom ne znače ništa, to su bile utakmice u grupnoj fazi gde protivnici nisu imali ništa protiv krompirića i gledali su samo da ne izlome noge po ondašnjem krtičnjaku.

 

Stvar je prosta, mi ove možemo da izbacimo samo na gol više.

 

 

kakvo je misljenje cenjenog forumskog grobarstva o parkiranju autobusa od nultog minuta i herojskoj odbrani nule, bari style?

 

Ideja je skroz regularna, samo nam fale četiri igrača u zadnjoj liniji koji dobro rade autobus.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

 

Ideja je skroz regularna, samo nam fale četiri igrača u zadnjoj liniji koji dobro rade autobus.

Vise nam fali za tu pricu  vezni red, koji je mobilan i ume da igra pozadi ...

Link to comment

čak bi i taj vezni red bio sasvim dobar da umesto medžika igra 3-4 godine mlađi ilić ili ne daj bože ondašnji moreira

Link to comment

 

Humska se sprema za meč sezone... Iako nije prošlo ni 24 sata od prvog meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, u kojem je Partizan u Bukureštu odigrao 1:1, operativci srpskog šampiona obavestili su navijače da ulaznice za revanš mogu da kupe od petka, 31.07.

 

Cene karata kreću se od 500, koliko je potrebno izdvojiti za mesto na južnoj i severnoj tribini, do 1.500 dinara za centralna mesta na istoku i zapadu, dok mesto na bočnim delovima tribina košta 1.000 dinara.

Iz Partizana napominju da za meč za rumunskim prvakom važe i godišnje karte, ali njihovo izdavanje neće biti moguće na dan utakmice.

Ulaznice se mogu kupiti od sutra, petak 31.07. na sledećim lokacijama:

– Ticketline, prodajno mesto Dvorana doma sindikata, Trg Nikole Pašića-Beograd radno vreme od 09.00-19.00 časova, telefonom na broj 011.20.30.570 i putem sajta www.ticketline.rs.

Za pravovremenu kupovinu omogućena je i dostava na kućnu adresu, kao i rezervacije. Informacije na telefon 011.20.30.570

– blagajne stadiona u Humskoj od 10.00 do 18.00 časova, na sam dan meča od 10.00 časova do početka susreta.

Kapije stadiona će biti otvorene dva sata pre početka susreta, od 18.30 časova.

Utakmice se igra u sredu, 5. avgusta od 20.30 časova.

Rekao bih , korektne cene ... Mislim da ce biti pun stadion.

Link to comment

Nakon prespavane noci rekao bih dai mamo blagu prednost 60-40. Mi cem oda se lozimo na gol u gostima, oni ce na to da bolje igraju u gostima a sta ce da bude zaista mislim da zavisi od prvih 45 minuta. Ako tu preguramo sa bar 0-0 mislim da ce biti dobro.

Link to comment

kakvo je misljenje cenjenog forumskog grobarstva o parkiranju autobusa od nultog minuta i herojskoj odbrani nule, bari style?

 

uz fanaticno navijanje 35.000, ko predje centar da mu umre baba.

 

da sam đorista rekao bih ti da je to jedino što može da se uradi i pitao te dal si normalan ako misliš na ono drugo, što se ne sme ni pominjati.

 

pošto nisam, mislim da bi to bio siguran put ka eliminaciji. treba igrati kao u Rumuniji, isti nivo agresivnosti samo konstantnije i bez mnogo crnih minuta i dekoncentracije. bili bi dobro i da Babo ostane na klupi, al dobro, budimo realni....

Link to comment

izgleda da ćemo na delu videti eksperimentisanje sa parkiranjem autobusa u humskoj. bumbakar povredio prednju, a tuta zadnju ložu, ne igraju protiv filijale iz pazara, a za revanš su upitni

:isuse:

Link to comment

protivu pazara u subotu od 17h, rasimi uradili sve da maksimalno otežaju pfc-u da dođe do 1 pobede u raškoj

- to oko povreda može biti igrice da se zavara rumunska zvezda, a ako je istina šanse nam padaju ispod 50% a kizara trlja ruke jer će imati opravdanje za bunkerisanje kao protiv ganchestera i čuke u finišu prošle sezone <_<

Link to comment

i jedan i drugi su bili top kandidati za neku povredu, čini se ipak lakšu. došli su malo kasnije i nisu došli u optimalnom stanju, niti su isto mogli da dostignu tako brzo.

 

bez Božinova smo odigrali gotovo celu tekmu u Rumuniji, pa smo bili više nego ravnopravni. doduše Šaponjić jeste imao problem sa njihovim pogolemim stoperima i trošio je puno enegrije na rvanje i građenje pozicije. možda bi trebao kretanjem da proba da napravi neki prostor ili rupu u njihovoj odbrani, pošto snage da se "tuče" sa njima nema.

 

veći je problem Oumaru, ali ne treba menjati nista u postavci igre. verovatno će Trujić da igra na toj poziciji i to je to. sa Ninkovićem smo videli da baš i ne ide, toliko je gluposti napravio za 20 minuta. ja mu ne bih davao još 90 na toj poziciji u tako važnoj utakmici.

 

što se tiče filijale to nije problem. oni će nas pustiti, kao i uvek u Novom Pazaru i dobićemo bez problema jedno 5-0. time ćemo stvoriti uslove da Grof drži još koju zanimljivu presicu, kao i da se Terza rastrči još više pokušavajući da za ništa dovede nešto.

Edited by Ted
Link to comment

Vulićević: Pre bih potpisao Ligu šampiona sa Partizanom nego da rešim egzistenciju transferom

To bi za mene bio pečat na karijeru, kaže posle prve utakmice sa Steauom igrač crno-belih :Hail:

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:560123-Vulicevic-Pre-bih-potpisao-Ligu-sampiona-sa-Partizanom-nego-da-resim-egzistenciju-transferom

 

 

Nadam se da ce se kolege maksimalno potruditi da mu ispune zelju :Hail:

Link to comment

izgleda da ćemo na delu videti eksperimentisanje sa parkiranjem autobusa u humskoj. bumbakar povredio prednju, a tuta zadnju ložu, ne igraju protiv filijale iz pazara, a za revanš su upitni

:isuse:

 

LAKŠE POVREDE BOŽINOVA I OUMARUA

KADA se u 15. minutu Božinov uhvatio za ložu, a nešto kasnije i Oumaru pao na zemlju uz bolan krik, delovalo je da bi Partizan mogao da upadne u ozbiljan problem pred revanš u Beogradu. Dan kasnije iz ambulante klupskog lekara Ilije Rosića stigle su ohrabrujuće informacije da se radi o lakšim povredama koje ne bi trebalo da dovedu u pitanje njihovo igranje u sredu.

Link to comment

Nagraisali smo u svakom slučaju jer nas čeka još pet utakmica u ritmu sreda-nedelja. To samo oni sa budžetom mogu da izdrže, naši fedajini će se ispovređivati i poraspadati najkasnije posle treće.

 

:fantom:

 

 

Bod u nepokorenom Pazaru bio bi više nego dovoljan. Prelaženje centra apsolutno nepotrebno, biće dana za takve eksperimente. Eventualno da nam Tolo sredi neki prekid i službenih 0:3. I da se šutamo u dupe od sreće ako se još neko ne povredi pred revanš sa Sekuritateom.

Link to comment

:fantom:

 

 

Bod u nepokorenom Pazaru bio bi više nego dovoljan. Prelaženje centra apsolutno nepotrebno, biće dana za takve eksperimente. Eventualno da nam Tolo Kokeza sredi neki prekid i službenih 0:3. 3:0  I da se šutamo nas šutaju u dupe od sreće ako se još neko ne povredi pred revanš sa Sekuritateom.

 

:cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...