Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

ostaje nam samo da se bugarin oporavi, sudi neki moldavac, ili da điđi dodatno poludi pa im pripreti onim pajserom kojim je razlupao majbaha

 

0:0

Nista od moldavaca, ali si bio blizu

 

05/08/2015, 20:45 CET (Belgrade)

Partizan - Steaua Bucuresti

Referee: István Vad (HUN)

Assistant Referee 1: Peter Berettyán (HUN)

Assistant Referee 2: László Viszokai (HUN)

Fourth Official: Adam Farkas (HUN)

UEFA Referee Observer: Luciano Luci (ITA)

UEFA Delegate: Mark Blackbourne (ENG)

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Đarmi će biti teško da odluči da li više mrzi nas ili njih. Kod nas migranti i Vojvodina, kod njih Erdelj. Biće čovek na slatkim mukama.

Link to comment

Ja mislim da smo sinoc ispali, jer nema trika da ne primimo gol niti da damo dva na JNA. Morao je Branezac ono da spakuje, to je bilo za rutinski revans i prolaz. Mnogo me ovo podseca na Genk kad smo bili bolji na strani, poveli  i onda primili glupe golove. Ovde smo ih satrli dok nas MIljjkon nije unakazio.  

 

Igramo pristojan fudbal, ali nam nedostaje makar jedan ozbiljan igrac u sredini umesto Baba ili Jevtovica da bismo otresli ekipe poput ove Steaue.

 

Ali imamo bolji rezultat nego iz Genka, svi povlače paralele sa tom utakmicom, a tamo smo izgubili i onda smo ovde jurili rezultat. Sad ga ne jurimo. U suštini koliko smo utakmica u tim famoznim revanšima kod kuće imali sa ovako povoljnim rezultatom? Imali smo Ludogorec sa 0:0, ovo je povoljnije, prvi put Ludogorec je bio 1:2. Genk je isto bio 1:2. I APOEL i AEL smo gubili prvu tamo, čak je i mrtva Artmedija onda bila 0:0 tamo. E, sad jedini primer gde smo ispali a imali 1:1 ili bolje iz prve utakmice na strani je bio Šamrok. 

Link to comment

Pa eto, ako protiv Šamroka nismo mogli da prođemo posle 1:1 u gostima ne vidim kako ćemo sad to da uradimo.

 

Ako gledamo statistiku dva pitanja su ključna:

- kada smo poslednji put sačuvali CS na JNA (u ovoj fazi kvalifikacija)?

- kada smo poslednji put dali dva gola na JNA (u ovoj fazi kvalifikacija)?

 

Po uzoru na Loto prevaru, pomnožimo te dve verovatnoće i dobijemo šanse da prođemo dalje :fantom:

Link to comment

Nisam pobornik jinxovanja i antijinxovanja i obrnute psihologije tako da ne želim da učestvujem u ovoj raspravi™  :fantom:

 

A inače, dali smo Ludogorecu 2 gola ali primili 2, a i primali smo golove kad smo jurili rezultate u ostalim mečevima. I zaboravlja se Tromso, gde smo dobili 1:0 iako smo imali 2:3

 

A prošle godine smo igrali 0:0 sa Totenhemom i Asterasom, ništa Steaua nije jača od te 2 ekipe

Edited by theanswer
Link to comment

Ne znam za druge, ali ja ne jinxujem. Sinoc je trebalo uvaliti jos jedan gol i zavrsiti pricu, utakmica je bila stvorena za to. Verujem da bi se to i desilo da je Sale usao ranije. 

Link to comment

Ne smem da zamislim koja bi panika nastala među vaskolikim grobarstvom na stadionu a onda i na terenu ako recimo u 70. minutu bude 0:0..

Ja bih bio zadovoljan sa tim rezultatom u 70. minutu ...

Link to comment

Ne znam za druge, ali ja ne jinxujem. Sinoc je trebalo uvaliti jos jedan gol i zavrsiti pricu, utakmica je bila stvorena za to. Verujem da bi se to i desilo da je Sale usao ranije. 

 

Beowl jinxuje. Slažem se ja sve sa tobom osim da smo sinoć izgubili. Ako ispadnemo izgubićemo u BG, ali ostaje žal za mladost sinoć sigurno. Da je Oumaru imao snage za celu utakmicu sinoć uvalili bi i drugi ubeđen sam.

Link to comment

kakvo je misljenje cenjenog forumskog grobarstva o parkiranju autobusa od nultog minuta i herojskoj odbrani nule, bari style?

 

uz fanaticno navijanje 35.000, ko predje centar da mu umre baba.

Link to comment

Jeste, mada treba imati u vidu da se odbrana tek sastavila. U svakom slučaju, od čuvanja rezultata nema ništa.

 

Raduje me što igramo nešto što liči na fudbal.

Link to comment

Videlo se i juce a i protiv slovaka, da je rumunjima odbrana slabiji deo tima. Tu lezi nasa sansa. Idemo na gol vise. Iako nisu pokazali neki atomski fudbal do sada u jevropi, daleko od toga da je steaua kesa od tima. Ima tu individualnog kvaliteta pogotovo napred, onaj solo prodor kroz kazneni, par dobrih probijanja sa losim c-sutevima... Ono sto je dobro za nas je cinjenica da onaj njihov murinjo nije ekipu bas najbolje ukomponovao, pa im igra nema glavu i rep. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...