Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

naša najveća prednost u revanšu

 

Grofovski receno. Tako ce i da prodje.

 

Nama je najveci problem sto su bugarce i babumakar dosli potpuno fizicki nespremni. Kada je Abu izasao, sve sto smo uradili ka napred je bilo na Ziletovu lucidnost.

Link to comment

Uh, pričaš napamet, naš pašnjak je u odličnom stanju. 

 

Zar nije bilo nešto da je ekspresno propao nakon obnove? Možda sam pomešao sa nekom drugom livadom...

Link to comment

Zar nije bilo nešto da je ekspresno propao nakon obnove? Možda sam pomešao sa nekom drugom livadom...

 

Sjebali su drenazu pa je bilo pitanje da li ce se uopste igrati sa besiktasom po onoj poplavi par nedelja nakon montiranja trave. Inace je u dobrom stanju, hvala velikom Toletu. 

Link to comment

pašnjak nam je u savršenom stanju. tole ga promenio prošle jeseni.

 

ja pak verujem da će forsirati jurnjavu jer su tu u prednosti. doduše pitanje je da li će im igrati, valjda staničoju, poslovodja™ ukoliko on bude u timu verujem da će ta jurnjava biti nižeg intenziteta, ali da će biti presing biće. presing neće biti toliko visok jer smo ih bušili po krilima veći deo igre. to su valjda shvatili. ako nam zatvore krila ostaje nam da bušimo kroz sredinu ili čekamo neku babinu magiju poput one sa dila gorijem.

 

ostaje nam samo da se bugarin oporavi, sudi neki moldavac, ili da điđi dodatno poludi pa im pripreti onim pajserom kojim je razlupao majbaha

 

0:0

Link to comment

Stančiu. Naš dosadašnji skor u ovakvim mečevima kod kuće pokazuje da sigurno primamo gol, sada je samo pitanje možemo li isti i da damo.

Link to comment

Jedan gol nam ništa ne vredi jer obezbeđuje samo produžetke u kojima garantovano primamo još jedan. Trebaju nam dva gola, pa ako Rumuni budu velikodušni da se odmah otvore i ostave Živkari i Bubamari otvorene kontre, tim bolje.

Edited by beowl
Link to comment

Kiza mora da skupi muda i da ih napadne na jna. Ako bude imao neki napad ziherastva kao protiv cigana i cuke proletos, ispadamo sigurno. 

Link to comment

Ne smem da zamislim koja bi panika nastala među vaskolikim grobarstvom na stadionu a onda i na terenu ako recimo u 70. minutu bude 0:0..

Link to comment

meni sluti na false 9 ako se tuta ne oporavi,

ako tutko zaigra ima da im turi jedan iz inata.

 

prolazimo, imamo pasnjak, imamo navijace, imamo inat i imamo zivkaru.

Link to comment

Ne smem da zamislim koja bi panika nastala među vaskolikim grobarstvom na stadionu a onda i na terenu ako recimo u 70. minutu bude 0:0..

81. minut rumunji u ofanzivi, brašnjavi klizećim prekida pas, lopta do babovića koji pogađa bumbakara u trepavicu, ovaj u četrdeset metara sprinta pretrčava popea, dribla golmana. i cevanicom pogadja loptu koja leti nebu pod oblake

Link to comment

meni sluti na false 9 ako se tuta ne oporavi,

ako tutko zaigra ima da im turi jedan iz inata.

 

prolazimo, imamo pasnjak, imamo navijace, imamo inat i imamo zivkaru.

 

Idealna postava bi bila sa Abuom u špicu i Markinjosom umesto Ringle :D 

Link to comment

Ja mislim da smo sinoc ispali, jer nema trika da ne primimo gol niti da damo dva na JNA. Morao je Branezac ono da spakuje, to je bilo za rutinski revans i prolaz. Mnogo me ovo podseca na Genk kad smo bili bolji na strani, poveli  i onda primili glupe golove. Ovde smo ih satrli dok nas MIljjkon nije unakazio.  

 

Igramo pristojan fudbal, ali nam nedostaje makar jedan ozbiljan igrac u sredini umesto Baba ili Jevtovica da bismo otresli ekipe poput ove Steaue.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...