Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Mi ćemo "strateški i odmereno" da krenemo, u prevodu bunker Mažino linije dodatno optočen uranijumom. Naravno, Mažino linija je pala na keca, tako će i nama da ga umuvaju i onda pakao jalove jurnjave i vode u ušima koji se prekida time što na oni zavuku drugi iz kontre. Tisuću puta viđena noćna mora u Humskoj 1. Tako me navijanje za Partizan učinilo jačim čo'ekom.

 

Cenim da će nas ove sezone dodatno očeličiti. 

 

1:2 na JeNeA

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače, Fabrisio zna da igra lopte. Ima pas kao Maskerano, sa 50m gađa Andriju u obrvu. Jedino ne zna da igra ono zbog čega je doveden.

 

Verovatno su mu pred put rekli - ako te pitaju koji poziciju igraš, kaži da igraš štopera. Jeste, štopera. Ne znam ni ja, objasniće ti već.

Link to comment

Pa realno i nije. Uglavnom je bio neprimetan poput anonimnog duha, dočim su navijači navikli da bude od izrazito primetne koristi protivniku. Dakle, nas je sveo na desetoricu ali nije Rumunima dao 12-og. Samo za to zaslužuje osmicu.

Link to comment

Najvece razocarenje definitivno Ninkovic(Babovic ocekivano), jer sam se ponadao posle nekih utakmica u jsl , da je mozda nesto promenio u igri(glavi) .  Cenim da bi Grbic bio mnogo korisniji u ovakvim situacijama ako je vec odluka da se ne prosiruje roster novim igracima.

Link to comment

Posle datog gola smo se povukli, niko da zadrži loptu malo, i derem se na tv "izbaci Babonju, daj Saleta", ali džaba.. Kiza iskusno čeka da primi gol pa da izvadi Babovića i ubaci Saleta.

 

Prolazimo.

Link to comment

Ali Mozzart sa ocenama: Babović nije odigrao na nivou na koji je navikao navijače :D

Novosti tek dominiraju , Magic tek za pola ocene losiji od Zivkovica, ali zato bolje odigrao od svih Rumuna ...  :isuse:

 

STEAUA - PARTIZAN 1:1(0:0)

STRELCI: Varela u 82. za Steauu, Vulićević u 62.minutu za Partizan Stadion: "Nacional arena". Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Kevin Blom 7. Pomoćnici: Bas Van Dongen i Patrik Langkamp (svi iz Holandije). Žuti kartoni: Popa, Varela, Breveld (Steaua), Dornelaš, Petrović (Partizan) .

STEAUA: Kodžokaru 6,5 - Alsenat 6, Pap 6,5, Varela 7, Toska 6- Muniru 6, Breveld 6,5(od 75. Tahar -) - Popa 6(od 65. Tudorije -), Hamrun 6(od 90. Mihalčea -), Čipčiju 5,5 - Tade 5,5.

PARTIZAN: Ž.Živković 7- Vulićević 8, Balažic 7,5, Dornelaš 7,5, N.Petrović 7 - Jevtović 7, Brašanac 7,5, Babović 7(od 85. Ilić -) - Oumaru 6,5(od 70. Ninković 6,5), A.Živković 7,5, Božinov -(od 19.Šaponjić 6,5).

Igrač utakmice: Miroslav Vulićević (Partizan)

Link to comment

dobri ste braco, voleo bih da prodjete (stvarno, pa ko veruje) jer igrate simpa fudbal, jedino sto je ovo kako ste primili go slika i prilika kako cete da se provedete u revansu.

Link to comment

to su ti cuveni "novinari", andrija vec std za tri koplja iznad ostalih...

 

najtuzniji momenat za sve grobare izlazak babovica i poljubac s shefom, cisto da znamo koliko cemo gledati lukica i druge klince ove godine :(

 

uopste nismo bili losi sinoc, (nas vec iskonski) problem je sto ne znamo da dobijamo tekme u kojima smo i znacajno bolji od protivnika, a kamoli ove poput sinoc gde smo malcice ostavili bolji utisak od rumunja cini mi se.

Link to comment

Stalno mi se mota Genk po glavi, ono, nadigraš protivnika u oba meča i nije dovoljno. :(

 

 

Ne znam u kakvoj fazi oporavka im je Stančua, organizator igre. Bez njega igraju stihijski, neubedljivo, uglavnom individualne poteze i prekide. Zgodno bi bilo da ne igra u Bgd-u. Ako nametnu igru u revanšu kao zadnjih 20 minuta, agresivno i grubo - male su šanse za plejof.

 

Da je uveo Ringlu ranije, fasovao bi žuti, a da je bio starter - crveni.

 

Vuličević u prvih 20 minuta :isuse:   ali onaj šut iz prve za go  :ziga:

Link to comment

Ne kažem da li sam zadovoljan ili nezadovoljan – već da ćemo proći. Toliko se dobro razumem u fudbal, da mogu da tvrdim da nam Partizan ne bi dao još jedan gol da igramo još 2.000 godina", smatra Bekali.

naša najveća prednost u revanšu

Link to comment

Neće Steaua igrati od početka agresivno i grubo jer će tako em pocrkati brzo em fasovati kartone, možda i crveni. Njima treba jedan gol i ne verujem da će jurnuti kao blesavi da ga daju. Držaće visok presing kao i sinoć, možda čak i malo povučenije. Tek oko 65-og će da krenu agresivno ako i dalje budu na nuli. Čak i ako prvi prime gol neće im biti velika frka, mi bismo morali da povedemo sa 2:0 da bi ih naterali u neki hail mary mod pa da iz kontre popiju i treći.

 

U zavisnosti od stanja našeg pašnjaka biće to malo ili enormno mučenje fudbala kao ideje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...