Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

"Izgleda da nije ništa strašno, možda budem spreman već za sledeću nedelju, ali hajde da sačekamo snimak i preglede u Beogradu", rekao je Bugarin.
Link to comment

Revans bolje da prenosi Strajnic, od ovog Kovinjala mislim da nema veceg baksuza, jedini put kad je on prenosio neku vazniju pobedili smo Dnjepar i  2-2 protiv Lacija tamo. Strajnic bi mogao da nas uvede po 3 put u Ligu sampiona, ipak je on prenosio protiv Njukasla i Anderlehta.

Link to comment

Ljudi, ja sam zadovoljan. U pfk stilu primljen drugi gol u utakmici u kojoj smo bili jači ali dobro nije baš da ni oni nisu centar prešli. Moramo im dati gol u BG i kontam da će to biti dovoljno. Ne znam dal Oumaru nema snage za više, ali to nam je još trebalo večeras da obezbedimo LE i plejof za LŠ. Dajte Seltik da se igramo!

Link to comment

Kad prođemo ove idemo na Celtic? Pizdarija, nikad lakše do Kupa Šampiona.

Ma ne idemo na seltik.

 

Sanse su po 20% seltik, bazel, salzburg, apoel i bata borisovic.

Link to comment

Ja zadovoljan. Škvadra se trudila i cimala, pogotovo u defanzivi. Najvažnije od svega, delovali su kao da je Kizara osmislio neku koncepciju a oni je sprovodili koliko god su umeli (uz poznata ograničenja tipa Babović i Ninković) i koliko su imali snage. Nemam šta da im zameram, čak ni Brašancu koji je pošteno ginuo 90 minuta. Da posle takvog ritma može rutinski da finišira jbg igrao bi za neki Hofenhajm a ne za Partizan. To nam je što nam je ali ja ga ne krivim. Živković pravi razliku u klasi na timskom nivou, Vulićević zabio u kontra ćošak kao Klinsmann, malo li je za jednu tekmu?

 

Sad valja pregurati famozni revanš na JNA. Strajara nam ne vredi pre plej-ofa, moraćemo da preživimo onu ciničnu budalu i sve ostale probleme. I da im metnemo dva gola jer jedan primamo sigurno (produžetke nećemo preživeti ako ih bude).

 

Jbg, Partizan uvek pomera granice mogućeg, to je naša misija i vizija. Plasirali smo se u LŠ sa ulogom od 30k evra, sad pokušavamo da se plasiramo tako što ćemo 6 utakmica kvalifikacija odigrati sa 10 igrača. Ako nam i to prodje ne znam šta je sledeće, verovatno da u prvom poluvremenu šutiramo i mi na naš gol ili tako neki hendikep.

Edited by beowl
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...