Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bice tradicionalno zajebano na JNA, ali imamo realne sanse.

 

Mi ćemo "strateški i odmereno" da krenemo, u prevodu bunker Mažino linije dodatno optočen uranijumom. Naravno, Mažino linija je pala na keca, tako će i nama da ga umuvaju i onda pakao jalove jurnjave i vode u ušima koji se prekida time što na oni zavuku drugi iz kontre. Tisuću puta viđena noćna mora u Humskoj 1. Tako me navijanje za Partizan učinilo jačim čo'ekom.

Link to comment

Mi ćemo "strateški i odmereno" da krenemo, u prevodu bunker Mažino linije dodatno optočen uranijumom. Naravno, Mažino linija je pala na keca, tako će i nama da ga umuvaju i onda pakao jalove jurnjave i vode u ušima koji se prekida time što na oni zavuku drugi iz kontre. Tisuću puta viđena noćna mora u Humskoj 1. Tako me navijanje za Partizan učinilo jačim čo'ekom.

 

I ja strepim od toga, ali kontam kada su ih ovde vec napali, odigrlai egal i posed i suteve, mogu valjda i na JNA

Link to comment

I ja strepim od toga, ali kontam kada su ih ovde vec napali, odigrlai egal i posed i suteve, mogu valjda i na JNA

 

Kapiram da smo ih napali jer ne umemo da se branimo. 

Link to comment

Kako lep gol Partizana, dodavanje u stilu Pirla. :) A i ono za onu sansu sa 5 metara.

Ta sansa je trebala da zavrsi posao ... Zivkovic, mega car, steta sto on nije vlasnik desetke

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Link to comment

Mi ćemo "strateški i odmereno" da krenemo, u prevodu bunker Mažino linije dodatno optočen uranijumom. Naravno, Mažino linija je pala na keca, tako će i nama da ga umuvaju i onda pakao jalove jurnjave i vode u ušima koji se prekida time što na oni zavuku drugi iz kontre. Tisuću puta viđena noćna mora u Humskoj 1. Tako me navijanje za Partizan učinilo jačim čo'ekom.

Stvarno se nadam da ce ovog puta biti pametniji. Ova ekipa mi ne deluje uopste panicarska, mislim da cemo ipak mi prvi dati gol u revansu, a nadam se da ce tako i ostati. Rumuni uopste nisu bauk a nasi mogu dosta bolje od ovoga veceras. Ninkovic neverovato los, kao i babovic od koga sam to ocekivao. Brasanac bi se iskupio za losu igru da je shuknuo ono..

 

Napred Partizan!

Link to comment

Ilic sa jednom nogom u grobu bolji od babe. Lukic je trebao da igra.ne moze gore od babeta

Tacno tako. Lukic je vec sada bolji i od ninkovica i od babovica.

Link to comment

nije sad vreme za detaljne analize, ali bilo je večeras vrlo dobrih stvari. najvažnija jeste agesivnost kojom smo uspevali da teramo Rumune u greške i brljanje. na žalost, nismo to uspevali da radimo u kontinuitetu, nešto usled nedostatka snage a nešto zbog loše koncentracije. ono što je problem jeste to što iz te agresivnosti nismo uspeli da nanesemo Rumunim štetu koju smo mogli. a to je prevashodno zbog nedostatka kvaliteta u vezi. ovom timu je, kao lebac nasušni, potreban kvalitetan ofanzivni vezni. bili bi opasniji, ubojitiji i efikasniji sto puta. 

Link to comment

Ta sansa je trebala da zavrsi posao ... Zivkovic, mega car, steta sto on nije vlasnik desetke

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

 

 Oba dodavanja su bila tog Zivkovica? Ako je tako, svaka cast. (Znam tipa ukupno 3 igraca Partizana.)

Link to comment

Sto bi Blaz Sliskovic rekao rezultat iz real. Ohrabruje gol u gostima i cinjenica da se pokazalo da mozemo egal da igramo sa rumunjima. Ono sto brine je sto revanse na JNA tradicinalno lose igramo i cinjenica da ce rumunska zvezda i u bgu imati igraca vise u vidu babe. Steta za jeftin gol koji su nam uvaljali. Jos protiv staljina se videlo da slabo branimo prekide i da smo panici skloni. Napadacki, hrabro ovde pa sta bude.

Link to comment

Kapiram da smo ih napali jer ne umemo da se branimo. 

 

Ima i toga, ipak je ovo ekipa gde je prilicno izrazena razlika izmedju napada i odbrane pa bi bilo samoubilacki i suludo da se na tu istu odbranu oslonimo. 

 

Ima li nekih vesti o Bugarinu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...