Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Izglupirasmo na kraju, poslednjih 15 minuta za zaborav, ali ovo je svejedno najbolji Partizan u xy godina unazad. Ugazićemo ih kano opušak na JNA.

 

Kakva akcija i šansa za Brašanca, sanjaću je večeras :cry:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, izlazak Abubakara nas je skroz poremetio, on nije nešto naročito odigrao ali sve vreme su morali da paze na njega i napadaju sa manje igrača. Ninković još jednom magistrirao na temu "Manji od nule".

Link to comment

Da, izlazak Abubakara nas je skroz poremetio, on nije nešto naročito odigrao ali sve vreme su morali da paze na njega i napadaju sa manje igrača. Ninković još jednom magistrirao na temu "Manji od nule".

a i sudija nas malo ujebo na kraju onaj prekid kad smo popili gol nije bio faul, trebao je biti korner za njih.

Link to comment

Kontam da jos uvek nije spreman za 90 minuta?

u nekom trenutku kad se vracao u odbranu sam ga video pri izvodjenju auta kako masira desnu butku, valjda nije nesto strasno, a mozda sam se i istripovao.

Ceka se Djidji da kaze koju

Link to comment

ma Abu je izašao jer nema još uvek snage za 90.

 

Ninkara fino....muški....sa dve ruke u opasnoj zoni....bravo majstore  :frust:

 

može ovo da se prođe, u najmanju ruku ekipe su jednakog kvaliteta a mi smo danas bili konkretniji od Rumuna koji, čini se, još uvek traže formu.

Link to comment

a i sudija nas malo ujebo na kraju onaj prekid kad smo popili gol nije bio faul, trebao je biti korner za njih.

kad smo kod nadrogiranog u klompama /lmaolmao

 

jel varela bio poslednji u odbrani kad je skrsio abua?

Link to comment

Da, Ninković baš ništa nije uradio i još je pravio nepotrebne faulove. Crkli smo na kraju i zato je izgledalo kako je izgledalo u poslednjih 15-20 minta. Bolji smo, prolazimo.

Link to comment

a i sudija nas malo ujebo na kraju onaj prekid kad smo popili gol nije bio faul, trebao je biti korner za njih.

Ma napravio faul debil nepotrebno...

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Link to comment

izjajarili smo svetski od datog gola i zasluženo su izjednačili. inače su kurac i jedni i drugi. milion nepreciznih pasova, milion zajebavanja štopera ispred 16-erca, kretanje kao u vakuumu, cripple fight. mi nema teorije kući da odigramo 0-0, posebno ne sa driblerom fabriciom, moraćemo da idemo na 5-4, ko u stara dobra vremena. jedina razlika između ova dva tima je andrija živković, to nam je ujedno i jedina šansa.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Cini mi se da je to redovna izmjena u zadnje vrijeme, Abubakar - Ninkovic. Vecras se jasno vidjelo da nema smisla jer Ninkovic jednostavno ne zasluzuje sansu na ovakvim mecevima. Partizanu nedostaje jedan duel igrac u sredini. Ne za JSL, nego upravo za ovo veceras. Da je takav usao na vrijeme ne bi ovi izdominirali u zavrsnici. Ilic nije taj.

Link to comment

Da li smo bolji... mnogo toga zavisi od nekoliko igrača, u napadu nemamo nikakvu zamenu za Abubakara i Božinova, Babović i Ninković su kriminalni na sredini, Petrović je loose cannon u odbrani, non-stop ispada. Biće čupavo.

Link to comment

ringla zreo za šamaranje. ostali očekivani do vrlo dobri. da ovde brašnjavi ponovi igru iz gruzije, živkara večerašnju, a ostali odigraju bez ispadanja prolazimo bez većih problema.

mada to sa nama nikada nije slučaj.

 

odavno nisam gledao spokojniji tekmu

prtzn!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...