Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima mesta optimizmu, malo sam pristrasan ali ovaj mali zivkara mi je drazi i bolji igrac od svih koje smo izbacili u poslednjih 5-6 godina

Link to comment

kraj prvog dela.

 

steta, mogli smo da vodimo 1 ili  2:0.

 

Brate. Kako? Možda da imamo Pirla mesto Babovića i zadljnu liniju sačinjenu od brzih androida. Realno, mogli smo dati jedan ali smo mogli primiti i mi 2-3

Link to comment

Sta mracite koji moj, uopste nismo toliko losi. Oni su go kurac, nisu imali krstenu sansu za 45 minuta

 

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk

Link to comment

Brate. Kako? Možda da imamo Pirla mesto Babovića i zadljnu liniju sačinjenu od brzih androida. Realno, mogli smo dati jedan ali smo mogli primiti i mi 2-3

 

bilo je 3-4 zrelih sansi za gol i pored staticnih babovica i brasanca. kod brasanca se vidi, nazalost, njegova sporost cim se igra protiv ekipa koje "normalno" trce. zao mi je sto nije brzi, a poseduje fudbalsko znanje..

Link to comment

Sta mracite koji moj, uopste nismo toliko losi. Oni su go kurac, nisu imali krstenu sansu za 45 minuta

 

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk

 

imali su nekoliko opasnih centarsuteva..ali to je to, bez suteva u gol. osim onog pri kraju poluvremena sa krila, ali bilo je mnogo iskoso za postizanje gola.

Link to comment

babovic jednom potezom izbaci 3 svoja igraca

 

 

vrlo cudna tekma, valjda kombinacija odsustva publike i prisustva Nedeljka.....kao komemoraciju da pratim

 

 

O Brašnjavi, goveče mošusno...

 

 

Rumenige in Babovic aut , pod obavezno!

 

 

Sta mracite koji moj, uopste nismo toliko losi. Oni su go kurac, nisu imali krstenu sansu za 45 minuta

 

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk

 

 

sve potpisujem i umirem od smeha

Link to comment

Meni se svidja i Fabricio, deluje kao da zna sta radi.

 

Donekle se slazem. Poslao je pred kraj poluvremena jednu loptu, kao poslednji u odbrani, direktno napred, po zemlji, idealnu za presecanje i ozbiljnu kontru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...