Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi kanda nemamo rezervnog golmana osim ovog omladinca?

samo su kljajić i živković, uz lukača, prošli pripreme. verujem da zlu ne trebalo uvek može da se povuče neko iz teleoptika

Link to comment

Mene strah da pregledam ove slike sa putovanja. U Gruziji bio onaj mali prdavac iz Skupštine grada, Jovičić, sad iskočila slika Bakija Anđelkovića. Vazura, Vučela i svinjar su već postali navika. 

Link to comment

Pre par sati na lukoil pumpi kod mene na vozdovcu vidim bajkovica, bivseg golmana zvezde. Covek kupuje tri pakle malboro gold cigareta :D

 

Gde je on uopste?

Link to comment

Ma zivi kod mene na vozdovcu, kod FON-a. Ranije dok je igrao za zvezdu sam ga cesce vidjao, sad je valjda u belgiji...ako nije raskinuo ugovor,pa je opet u bg-u? Ili povreda?

Link to comment

DODATNI MOTIV Igračima Partizana po 40.000 evra za plasman u Ligu šampiona

 

Fudbaleri Partizana dobiće po 40.000 evra ukoliko izbore plaman u grupnu fazu Lige šampiona.

 

Ta suma se odnosi za igrače sa najvećom minutažom u kvalifikacijama, dok bi ostalim članovima srpskog šampiona pripalo manje, u zavisnosti od konkretnog učinka.

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/276506/DODATNI-MOTIV-Igracima-Partizana-po-40000-evra-za-plasman-u-Ligu-sampiona

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...