Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Neko je nastastić a neko...krneta?

dok god je u partizanu, na konju je

a ako karije krene po zlu, uvek može da završi kao referent u radnoj zajednici. mi™ smo sekta, ne zaboravljamo svoje

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pogubio sam nit o čemu zapravo pričamo. Koliki je procenat karijerne uspelosti onih koji su napustili PFC pre profi ugovora?

Link to comment

Pogubio sam nit o čemu zapravo pričamo. Koliki je procenat karijerne uspelosti onih koji su napustili PFC pre profi ugovora?

Ma ja sam nastavio zajebanciju na onu pavletovu zajebanciju, a tema je da li je bolje da klinci stecu seniorsko iskustvo u partizanu ili sto pre pale preko. A ako cemo ozbiljno onda je odgovor naravno - zavisi od milijardu faktora, ali najpre od glave samog igraca.

 

Radonjic je propao u romi, propao bi ovde, propao bi svuda. Sa druge strane matic je postao igrac u kosicama, maksimovic postaje u kazastanu...

Edited by Ruxin
Link to comment

Ma ja sam nastavio zajebanciju na onu pavletovu zajebanciju, a tema je da li je bolje da klinci stecu seniorsko iskustvo u partizanu ili sto pre pale preko. A ako cemo ozbiljno onda je odgovor naravno - zavisi od milijardu faktora, ali najpre od glave samog igraca.

 

Radonjic je propao u romi, propao bi ovde, propao bi svuda. Sa druge strane matic je postao igrac u kosicama, maksimovic postaje u kazastanu...

 

+1000

 

ne znam na koju foru može biti bolje za igrača da se razvija u bilo kom blizancu (ili drugom klubu) na raspalim njivama tololige gde mu sudbinu kroje Terze, Vučele, Đure i Kokeze, umesto da ode u neki Vitese ili Košice. Ako ima iole talenta i zdrav mozak, završiće kako je zaslužio, jedino što može da ga ukanali je povrede ili da trener mrzi Srbe neki vanredni maler. Sve te histerije su produkt burek novinara koji za unuče pišu hvalospeve o Jankovićima, Veselinovićima i sličnim neigračima, zapravo je svako ko išta vredi našao svoju varijantu, bio to Čelzi, Sampdorija, Genčlerbirligi ili Astana.

Edited by ljakse
Link to comment

Bakali kupuje dva napadaca i jednog veznjaka iz trencina: :zairo i vesli, veznjak je beri :D

 

Takodje kupuje jos dva igraca iz neke rumunske astre, alibek i de amorim. Ako pobede partizan sa 2:0 i vise kupuju ih odmah a ako pobede 1:0 odlozice promociju posle revansa.

 

Holandski internacionalac u redovima steaue kaze da ce protiv partizana biti mnogo lakse nego protiv trencina, mada danas svi znaju da igraju fudbal...

 

Rumunski navijaci su zabrinuti jer bakali kupuje samo napadace a ostavio je promaju u odbrani.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ima rumenige potencijala za još 30% više

:fantom:

Sta? Daj da Rumenku utopimo dok valja, ne bih da ga neki od ovih bisera zaseni...

Link to comment

Steta, bolje da igraju :(. Nisu Mesiji, a sa druge strane nema šanse da se bilo kako uigraju niti da imaju iole smislenu komunikaciju sa ostatkom ekipe.

Link to comment

jebaće nas ružno

:(

Mozda...

 

Ali za sada jebe ruzno svoje igrace, nabija im pritisak...kaze da ce da napusti steauu ako nas ne izbace.kao sta ce mi klub i sva ova zajebancija ako mi ne donesete pare. Pisu novine da on ima u svom vlasnistvu 4 kompanije i da su sve u finansijskim gubicima :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...