Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

problem sa igračima tipa grbić pere u domaćem fudbalu je da oni prosto nisu u stanju da igraju kada je prekoputa njih parkiran autobus. kada protivnik igra malo visočije™ to je već druga priča. pokazao je to protiv totenhema u obe tekme, tačno, nije dao gol ali je bio prilično ubedljiv

Link to comment

Dobro, sada krecu ozbiljne utakmice. Vec u sredu steaua, pa uvek neugodni novi pazar pa opet steaua.

 

Da vidimo sta kaze Bekali:

 

Bekali: Steaua igra LŠ i na proleće

Vlasnik Steaue Điđi Bekali uveren je ne samo u pobedu njegovog kluba nad Partizanom, već i u plasman u drugu fazu Lige šampiona. :D

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=26&nav_id=1020103

 

Lepo je biti samouveren, samo da li je osnov realan ili ne? Ako mi kazemo da imamo blizu 50% sansi da izbacimo Steauu, onda tom analogijom recimo Bozinov  moze sutra da izjavi da predvidja utakmice partizana u cetvrtfinalu LS sa Real Madridom ili Celzijem. :D

 

Toliko je ubedjen da im preti smanjenjem plate ako se ne plasiraju u LS :D

Link to comment

Toliko je ubedjen da im preti smanjenjem plate ako se ne plasiraju u LS :D

zato vučela & svinjar nude 600k€

:fantom:

Link to comment

Mislim da je Grbić za prodaju jer je doveden od prethodne uprave, pokušavaju da ga utope negde u Tursku, zajedno sa V. Savićem, pisao sam nešto oko toga ali ne ide dobro. Sad su neki drugi igrači tu u planu, tako da jbg i nema baš mnogo mesta za njega, a nema potrebe da sedi na klupi. 

Link to comment

Mislim da je Grbić za prodaju jer je doveden od prethodne uprave, pokušavaju da ga utope negde u Tursku, zajedno sa V. Savićem, pisao sam nešto oko toga ali ne ide dobro. Sad su neki drugi igrači tu u planu, tako da jbg i nema baš mnogo mesta za njega, a nema potrebe da sedi na klupi. 

 

Jesmo li njega bese otkupili ili je bio na pozajmici? ili to bese malbasic?

 

edit: sad nasao, otkupili smo ga od olimpijakosa (ili mu je istekao ugovor?) 2014. kod nas je od 2013g. (poceo kao pozajmica), odigrao ukupno od tada 34 utakmice i dao 2 gola. bas tanko, ako je ovo uopste tacno.....ali dobro, grbic pera jebe premijera tako da mu je sve oprosteno :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Vazura povraćka od čoveka.

 

Mozda je povracka od coveka, ali je potpisao 4 GODINE sa malim Lukicem koji je izuzetan talenat, kao sto je zivkovic. A djuric, i prethodna komplet uprava je "uspela" da proda zivkovicev ugovor raznih lihvarima.

 

edit: samo jos da dodam da je ista ta povracka od coveka, zajedno sa ostalima iz uprave dodelila i neki novac za KK partizan, jer danilovic i vujosevic nisu sposobni da ga vode pa se klub raspada.

 

meni licno je danilovic "povracka od coveka", doveo je do toga da se klub bukvalno raspada, milutinov otisao bez obestecenja, itd...., a vazura tek treba da se dokaze da bude "povracka od coveka". mrzim sns, mrzim vucelica, ne znam ko je vazura vidim da je potrcko u sns-u ali za sada posluju mnogo solidnije nego danilovic i vujosevic zajedno.

 

sve ovo u moralnom smislu, vizuelno me bas briga :)

 

 

 

Sve u svemu, lepa vest za potpis Lukica :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Potpisali ovog Lukića, a jedan od prvih poteza ove uprave zimus je bio prodaja onog drugog Lukića Evertonu za samo 50000 evra.

 

Nešto slično kao Pantić, ovaj je valjda odmah prosledjen Herevenu.

 

 

edit: našao

 

 

 Партизан ће добити свој део, мислим да је реч о 50 хиљада евра. Жао ми је што нисам добио прилику да заиграм за први тим црно–белих, имам 18 година, а у Партизану сам девет.

 
Edited by Mark Rothko
Link to comment

Partizan je zadnjih godina lijepo prodavao svoju "djecu" i nije im pravili probleme kada su dobijali zanimljive (ili nezanimljive) ponude. Barem se ja ne sjecam nekog takvog slucaja. Kada se sve sabere, potpisanje ovakvih ugovora se isplati mladim igracima.

 

Opet, staviti potpis na ugovor koji je potpisao Djuric ili ovi danasnji mufljatori....  :mellow:

 

Jbg jednostavno ne mozes da kudis Pantica (kao ni Sulejmanija ili Nastasica). Ako je talentovan igrace i u Vitesse-u ako nije brzo ce biti zaboravljen. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...