Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

taj da je valjao ostao bi kod maminja. gledao upravo reportažu protiv jagodine. neca petrović prijatno iznenadjuje centaršutevima, vidim bugarin bandalovski izašao a menjao ga bogosavac. valja li čemu džindžer?

 

božinov 3 gola, 3 asistencije u dva kola

:Hail:

Link to comment

Protiv kojih nisu bili registrovani 90% pojacanja.

cenis da je to glavni razlog?

 

@Vasić lagano otaljavanje posla sa 2-0 u gostima i pobedom od jednog gola razlike na domaćem terenu.

Link to comment

Dobro, sada krecu ozbiljne utakmice. Vec u sredu steaua, pa uvek neugodni novi pazar pa opet steaua.

 

Da vidimo sta kaze Bekali:

 

Bekali: Steaua igra LŠ i na proleće

Vlasnik Steaue Điđi Bekali uveren je ne samo u pobedu njegovog kluba nad Partizanom, već i u plasman u drugu fazu Lige šampiona. :D

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=26&nav_id=1020103

 

Lepo je biti samouveren, samo da li je osnov realan ili ne? Ako mi kazemo da imamo blizu 50% sansi da izbacimo Steauu, onda tom analogijom recimo Bozinov  moze sutra da izjavi da predvidja utakmice partizana u cetvrtfinalu LS sa Real Madridom ili Celzijem. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Koga su otresli Šamrok i Tun, svakako nije u poziciji da preti Steaui pa u kakvoj god situaciji da su ovi. To može da se prodje samo uz ludačko zalaganje i podršku Fortune kad već ne može da se računa na Tola.

Link to comment

Koga su otresli Šamrok i Tun, svakako nije u poziciji da preti Steaui pa u kakvoj god situaciji da su ovi. To može da se prodje samo uz ludačko zalaganje i podršku Fortune kad već ne može da se računa na Tola.

 

Ja udaram po optimizmu a ti po pesimiznu. Videcemo gde cemo do kraja stici. :D

Link to comment

Samo da primetim da su od starta sezone van 18 igraca (prvih 11 + klupa), sto evropa, sto prvenstvo, sledeci fudbaleri: Luka, Kojic, Marinkovic i Grbic :)

 

S obzirom da se juce vratio i Fabrisio Dornelas, od juce im drustvo pravi i Ostojic. :)  ...

toliko su nam pobrojani "nedostajali" da niko pre tebe nije primetio da ih nije bilo :)

u svakom slucaju - sjajno za partizan!

da covek ne poveruje - ono sto su svi videli/konstatovali u poslednjih par godina, potvrdili iygleda i "struka" i uprava. ovo postaje zabrinjavajuce, mi izgleda stvarno imamo nameru da se plasiramo u lš...

Link to comment

ne znam šta hfali grbić peri?

:unsure:

 

nije za startera ali kao bekap, zašto ne. ume da napravi višak po boku, centaršut nije za baciti. nije cr7, ali može da pripomogne za poluvreme

Link to comment

ne znam šta hfali grbić peri?

:unsure:

 

nije za startera ali kao bekap, zašto ne. ume da napravi višak po boku, centaršut nije za baciti. nije cr7, ali može da pripomogne za poluvreme

realizacija?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...