Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema veze sa penalom. Dešava se da sudija pogreši, al to ne znači da je bilo ni p od penala. Koki reaguj!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Dobro sad ga ga CSIujemo frejm po frejm vidimo da nije penal. Uživo nije baš toliko očigledno s obzirom da je ovaj defanzivac dao sve od sebe da zaliči.

Link to comment

Auuu.... Pa skoro nisam video ovakvu reakciju nekog naseg spica.

Sta kaze pantic? Jel sve u redu u holandiji? Neko cebe ili jorgan da mu posaljemo, ako je hladno u holandiji?

Link to comment

Tek ce da bude show sutra, ako Zvezda izgubi iz sumnjivog penala, a ne bi me cudilo da se bas to desi.

 

Nego cekam reakciju tzv. medija na 3 gola za 3 minuta... To ni Barsa nije radila u najboljim danima.

 

Prvenstvo ce biti mucno, jako mucno.

Iskreno se nadam da ce metalac da da jedan iz penala a jedan iz ofsajda. Treci cete primiti regularno. Tebi posle ovakve utakmice je komentar da ce biti mucno. Pa mozda za vas i bude mucno u stvari. Ja mislim da ti nas zajebavas

Link to comment

Steta sto ponistise regularan gol ninkovica. E tole, tole, vragolanu jedan...

 

Bozinov vec tri gola i tri asistencije. :)

 

Zna li neko osim vojvodine,zvezde,n.pazara i cukarickog ovde da igra fudbal ili cemo i dalje gledati ovakva silovanja kao veceras?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Optimista si veliki :)

 

Steta sto ponistise regularan gol ninkovica. E tole, tole, vragolanu jedan...

Bozinov vec tri gola i tri asistencije. :)

Zna li neko osim vojvodine,zvezde,n.pazara i cukarickog ovde da igra fudbal ili cemo i dalje gledati ovakva silovanja kao veceras?

Link to comment

Zna li neko osim vojvodine,zvezde,n.pazara i cukarickog ovde da igra fudbal ili cemo i dalje gledati ovakva silovanja kao veceras?

 

Jagodina deluje kao da je ispod jsl standarda koji, znamo svi, nije za pohvalu. teško da ćemo nešto kao večeras gledati često. ako ništa, dosta ekipe je usavršilo tehniku bunkera, pa neće baš primati tuce golova.

 

mi smo večeras bili bez Vulićevića, Brašanca i Oumarua, da smo bili u punom sastavu mogli smo i do 10 da brojimo bez problema.

 

Voša mi ne deluje kao ekipa koja će da izdrži trku, Čuka će biti kao i prošle sezone. najveća nepoznanica su komšije. oni su u nekom konstantnom poluraspadu, u problemima sa formom, povredama, novcem, zakonom  :P, ni oni sami ne znaju šta od sebe da očekuju. ako se gleda go kvalitet, favoriti smo. ali još je rano, Novi Pazar je sledeći vikend pa ćemo videti kako to izgleda na vrućem gostovanju. 

Edited by Ted
Link to comment

kao što rekoh, a ko je gledao mogao je i videti, najveći utisak je koliko je Jagodina raspad od ekipe. oni ako ovako misle, pa osvojiće 0 bodova. voleo bih da smo pred Rumune imali ozbiljnijeg protivnika, jer goleade protiv ovakvih raspad timova mogu da zavaraju. 

Значи регуларно?

Link to comment

Optimista si veliki :)

ne, nego sam realan. n.pazar je bila do sada veoma nezgodna ekipa, cvrsti, borbeni, uvek smo tesko izlazili sa njima na kraj, cesto i gubili.

 

zvezda ima izraelca, dobrog ofanzivnog beka koji slusa i gleda "pink" televiziju, falkaa, i onaj stranac centarfor mi je izgledao bas dobro, ono malo sto sam ga gledao. rajkovica prodajete...ne znam sta da ocekujem, kod vas se nece nista znati do 1.septembra kakvu cete ekipu imati.

 

vosa igra sasvim solidan fudbal, jaci smo od njih, ali to treba dokazati na terenu....

 

ali ova jagodina pa i metalac...ne znam sta da kazem, bruka stvarno. na sta li lici vozdovac, napredak...

 

jedva cekam mec protiv novog pazara i nadam se da igramo u gostima. to je praavi test.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

druga liga, izbacio ih milanovac u baražu

Au, izvinjavam se. elem, ako je njih izbacio milanovac koji je prosao protiv nas ko bos po trnju onda je jasno da ce padati jos sestica, sedmica...realno neka odmah podele ligu na 8 gore i 8 za baraz, da ne gubimo vreme bezveze.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...