Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Naravno da smo stvorili sanse i to bar 2 ili cak 3. Ibanjez odlican sut, Katai se spetljao na 5 metara od gola, Vukan imao solidan sut preko gola...

 

Ma nije ni bitno... ovo ce biti mucno Prvenstvo i dok ne prekinu ovakvu atmosferu i prepucavanja klubova milom ili silom, gledacemo ovakve rekreativne utakmice.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

samo Partizan moze do regularnih  6+

 

Nista cudno u tri gola za tri minuta i penalticima kakve bi svaki sudija svirao™

 

osim na derbiju.

 

+ 1

Link to comment

Ipak ima neke razlike u 6 za 90 i 6 za 40, i to na strani. Nakon što za 45 minuta niste stvorili nijednu šansu. Doduše, uvek je moguće da su se igrači OFK opustili jer su već upisali pobedu, loše su tempirali formu pa su ostali bez snage već prilikom pijenja vode u svlačionici, čuveni srpski inat jer su gledaoci pomislili da ovakva Zvezda ne bi mogla da pobedi ni neke rekreativce iz Kazahstana itd.

al mi nemamo takve majstore na petoparcu da damo 3 gola za 5 minuta. Da smo to uradili ne opra nas ni Dunav ni Sava. Srecom ste to vi uradili pa nema potrebe da se Milivoje stresira.

Edited by katamaran
Link to comment

odavno nisam gledao lošiju ekipu na JNA. čini mi se da smo u prva dva kola igrali sa dve najlošije ekipe u ligi (i obe namestili, razume se), i to kući, tako da ne treba ovo da zavarava.

 

molim tužilaštvo da obustavi istragu (što će ono svakako da uradi, samo ne zbog moje molbe) pošto je toliko teško pogodila komšije da se brinem za njihovo zdravlje. 

Link to comment

Tek ce da bude show sutra, ako Zvezda izgubi iz sumnjivog penala, a ne bi me cudilo da se bas to desi.

 

Nego cekam reakciju tzv. medija na 3 gola za 3 minuta... To ni Barsa nije radila u najboljim danima.

 

Prvenstvo ce biti mucno, jako mucno.

Link to comment

Tek ce da bude show sutra, ako Zvezda izgubi iz sumnjivog penala, a ne bi me cudilo da se bas to desi.

 

Nego cekam reakciju tzv. medija na 3 gola za 3 minuta... To ni Barsa nije radila u najboljim danima.

 

Prvenstvo ce biti mucno, jako mucno.

Evo Dinamo maločas dao 3 gola za 3-4 minuta Interu (doduše onom iz Zaprešića).

Link to comment

teško da ćete od Metalca izgubiti, krš ekipa.

 

i obećavam da ćemo sledeći put bolje da rasporedimo golove, da vam bude lagodinije da pratite.

 

 

 

Evo Dinamo maločas dao 3 gola za 3-4 minuta Interu (doduše onom iz Zaprešića).

 

što ne daš celu vest. nekoliko minuta kasnije došla je policija i sve ih pohasila.

Link to comment

što ne daš celu vest. nekoliko minuta kasnije došla je policija i sve ih pohasila.

Ozbiljno  :lolol:

 

na srecu to se nama i vama nece skoro desiti

Link to comment

Ozbiljno  :lolol:

 

na srecu to se nama i vama nece skoro desiti

 

Split - Osijek, 2 gola za tri minuta.....policija već ulazi, neće ni čekati treći

Link to comment

Jebem li ga, na jedno gledanje deluje mi da je penal bio, bio i faul Bozinova, jedino nisam siguran nije li lopta izasla kod cetvrtog gola. 

Link to comment

Pogledaj iz drugog ugla... usporeni snimak, bacio se pre kontakta. Bozinov jeste pravio sebi prostor, ali onakav kontakt ne bi niko svirao.

Link to comment

Evo bas gledam onaj klip sto si okacio, stvarno mi ne deluje da se bacio, vec da je krenuo da ga pretrcava, ovaj ispruzio nogu i vidi se kontakt koleno o koleno. 

Link to comment

kao što rekoh, a ko je gledao mogao je i videti, najveći utisak je koliko je Jagodina raspad od ekipe. oni ako ovako misle, pa osvojiće 0 bodova. voleo bih da smo pred Rumune imali ozbiljnijeg protivnika, jer goleade protiv ovakvih raspad timova mogu da zavaraju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...