Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa Vucelica sam spominjao u kontekstu "sram da ga bude, izdao nas je". Samo sam podsetio koga je izdao i zasto mi nije zao nimalo. Naravno da nemam iluzija o njegovim motivima. Sve sto radi radi verovatno zbog karijere, a dok je Vucela bio na vlasti, mladac je tek izasao iz pelena.

Link to comment

Upravo tako. I nije on kontra vuceli da bi bio borac za pravdu vec je gledao svoj interes kako finansijski tako i sportski. A to sto je imao takav ugovor da moze sam da bira svoj razvojni put bez obaveze da polaze račune vuceli i ostalim mufljuzima je nesto sto je do kluba koji je dozvolio da dodaje u tu situaciju.

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Edited by adasevic
Link to comment

inače, danas je značajan dan u modernoj povijesti kluba.....Babo počinje utakmicu sa klupe!!!!

 

kuda dalje? šta sad?

 

pa odmara najvaznijeg igraca.

Link to comment

Malo je manje u pitanju nerazumevanje za mladunca a malo više za ovu romansiranu biografiju u kojoj se Pantić proglašava nekakvim prvoborcem protiv Vučelića i Karadžića, malim ali hrabrim krojačem koji je mafiji rekao odlučno "njet".

 

Veliki talenti u srpskom fudbalu odlično znaju pravila igre. Ponikneš u klubu, pokažeš talenat, bude interesovanja, obavezno budeš pod ugovorom da bi mafija namakla neku kintu i klauzulu od 20%, odigraš jednu dobru (ili čak prosečnu) polusezonu i ideš vani. To je to. Ako nećeš da radiš sa Vučelićem slobodan si da fudbal učiš u mladjim kategorijama Rada, Zemuna, OFK, Voždovca, Borče... Tamo će te sigurno Čelzi primetiti a u upravama im sede sve same Majke Tereze koje će se polomiti da tvoj i samo tvoj interes prvi bude ispoštovan.

 

Možeš misliti, hrabro se suprotstavio Vučeliću... Ajde barem oko toga da se ne lažemo. A jednog dana možemo da uporedimo kako su prošli npr Mitrović i Živković a kako Sulejmani, Nastasić i Pantić.

Pa ja o tome i govorim. Ako ne poštuješ pravila mafijaških igara, sa sve familijom završiš u novinama ili ti u jedva dubljem slučaju priprže Oktaviju.

 

Nisu se ovde kovali epovi o hrabrom krojačima, nego se davalo za pravo nezahvalnim govnima da idu u Engelsku/Holandiju.

 

Inače, eventualni Pantićev uspeh neće biti nikakav reper za dalja pokoljenja. Kao ni Nastasićev, Mitrovićev, Đuričićev...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Da li je zahvalan ili nezahvalan to ne znam, ali da pojačano smara sa tom spikom: "Uvek i samo Partizan u srcu, nije moralo ovako da ispadne, pratiću ih na tviteru svake nedelje, alealeale..." - smara. I vredja inteligenciju. Ako ne sme da stisne i kaže: "Čelzi se ne odbija, nisam hteo da rizikujem da izgube interesovanje do januara" onda barem neka ne prdi.

Link to comment

Ma ja to nisam niti čitao niti komentarisao. Razumeo bih i da je preventivno izjavio. Ne pišemo deset strana o fudbalskim frazama nego o tome da je za svoje dobro trebalo da ostane/ode

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

pa odmara najvaznijeg igraca.

 

njemu treba odmor?  :ohmy:

 

mislio sam da su povreda, smrt i transfer jedine okolnosti koje bi mogle dovesti do njegovog izostanka.

Link to comment

njemu treba odmor?  :ohmy:

 

mislio sam da su povreda, smrt i transfer jedine okolnosti koje bi mogle dovesti do njegovog izostanka.

Previse mesao sinoc koktele na Fristajleru, opravdano!

 

p.s. Nevezano za pricu oko Pantica, ja sam ubedjen da i u transferima gde klub ispusi , neko iz rukovodstva tih klubova uzme fine pare na ruke. Ozbiljna je to mafija ...

Link to comment

Opet najgora kombinacija, utakmica u subotu, prenos samo na jebenoj arenisport a ja uvek osudjen da subotom moram da budem na sbb lokaciji bez net-a..

Link to comment

pa uvedi sbb net na toj lokaciji :)

 

ja sam isto na sbb, a naše tekme pratim preko kliksporta.....jes da kosta 50 dindži ali ne moram da se smaram i jebavam sa strimovima koji seckaju....hoće-neće itd, nemam ja živaca za to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...