Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Legitimno je da igrač odbije da potpiše novi ugovor, legitimno je i da partizan ne želi da razigrava igrača koji sigurno odlazi za 6 meseci. Samo ne znam zašto su navijači toliko pogođeni, čemu ovo prosipanje žuča, ni prvi ni poslednji koji ovako odlazi.

 

A koliko sam iz vaše priče skapirao klub je dozvolio da uđe u poslednju godinu ugovora, pa onda očekivao da malac rizikuje gubitak transfera u čelzi ne bi li uprava uzela kintu na njemu. Nije baš da se nikako ne može razumeti njegov potez ako je tako.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koga zabole za Pantica, izabrao covek svoj put ... neka mu je sa srecom ! Partizan mu je pruzio odlicne uslove u mladjim kategorijama, dao mu (po meni nezasluzeno) punu minutazu u seniorskoj konkurenciji, odlican ugovor za nase prilike , stvarno ne znam sta su jos trebali da urade da zadovolje moraliste iz komsiluka? Sto se tice mlade reprezentacije, Paunovic(FSS) je poveo najspremnije igrace i rezultatom dokazao da je bio u pravu ...

Link to comment

Sutra ce milinkovic odmoriti neke igrace. Najavio je da u protokolu sigurno nece biti vulicevica, a na klupi ce biti brasanac i babovic. Takodje je najavljen Brazilac kao debitant OD PRVOG MINUTA u ekipi partizana a cirkovic ide na klupu.

 

Kako bi trebalo da izgleda prvih 11 mi je sad malo misterija, ali pretpostavljam ovako: zivkovic, petrovic (bogosavac?), dornelas, balazic, bandalovski, jevtovic, lukic/ilic?, ninkovic, zivkovic, abubakar, bozinov (saponjic?).

Link to comment

Standardna maderaška verbalna dijareja, ovog puta u vidu brige za mlade naivne fudbalere i jadnog Pantića koji se jedva spasio od kluba koji ga je naučio da igra fudbal kako bi Ramadani zaradio koji dinar više. Dežurni nisu izneverili, mada poneki nick i fali.

 

Jebe mi se za Pantića i njegovu karijeru koliko i za Jovićeve krajnike.

 

Pusa cigani.

Link to comment

ono što je bitno jeste da se Pantić nije snašao u prvih 11. dobijao je priliku ali nije ostavio neki utisak. daleko od toga da to znači da nije talentovan ili da je loš igrač, ali moguće da mu je trebalo više vremena. dečko nije hteo da čeka i otišao je. za kintu koja mu je nuđena ne može se reći da je kikiriki, imao je dobru ponudu za ovdašenje uslove i šansu da se dokaže u prvih 11.

 

sa Živkovićem je bilo drugačije, on se uklopio brzo, igrao je sjajno u početku. imao je krizu nakon toga, padao u formi, mučio se, ali je imao šansu da igra i pokazao je da vredi. i u klubu a i na reprenzetativnom nivou. zato danas i vredi mnogo više nego Pantić.

Link to comment

Aman ljudi, jel ste pokušali makar da se postavite u njegovu poziciju. Imaš 17 godina (?) i zove te čelzi:

 

plus:

- bolji treneri

- bolji uslovi za igru

- više para (pretpostavljam)

- kaljenje u za to odličnoj holandskoj ligi

- u najgorem slučaju stavka u cv-u "doveo ga čelzi kad je imao 18 godina", na osnovu koje je manje-više već sad sebi obezbedio egzistenciju

 

minus:

- možda bi se brže razvio u partizanu, možda i ne bi.

Link to comment

nije bitno da se mi postavimo u njegovu poziciju, bitno je da se on stavi u poziciju mnogih koji su otišli na sličan način pa završili po nekim bestragijama ili u Javoru i Voždovcu.

 

samo mislim da nije bio strpljiv da iskoristi šansu u Partizanu i da odavde ode kao nekakvo ime, a ne kao prospekt. to naravno ne znači da će da propadne, niti mu ja to želim, ali jeste rizično, koliko god se sada činilo privlačnim.

Edited by Ted
Link to comment

Jbg, imaš i jankoviće i nastasiće, pa ti sad budi pametan.

Činjenica je da on samim tranfserom u čelzi već napravio neko ime, od kojeg će sutra verovatno moći da živi, pa sve i da ne tamo pokaže ništa. Da je ovde ostao možda bi ga sjebala povreda, možda bi se izgubio kao i milion drugih nebrušenih dijamanata, a možda bi i napredovao fantastično i bio najveći transfer u istoriji partizana. Nisam siguran koliko bih rizikovao da sam na njegovom mestu.

Link to comment

Ali zašto je rizičnije da ode kao prospekt? Šta fali prospektima u inostranstvu

 

I ovde isto može da propadne kao i tamo™, ko mu garatntuje da će ovde napraviti ime pre nego što ode? Samo što tamo ima bolje uslove i veće šanse da nešto uradi

Link to comment

jbg. elementarna logika nalaže da bi trebao da se pokažeš u slabijoj konkurenciji pre no što pređeš na viši nivo. da igraš standardno, da stekneš iskustvo i samopouzdanje. u toj varijanti ne bi išao u filijale i na dokazivanje, nego bi odlazio sa nekakvom reputacijom.

 

to je jedan put, koji je meni najlogičniji i za mladog igrača najbolji ukoliko je moguć. ima i drugih načina naravno, a Pantić je odabrao jedan od njih. brzo ćemo videti kakva mu je bila procena.

Edited by Ted
Link to comment

al ste ga nadrvili, ko da je prvi poslednji "sumnjivac" koji odlazi iz pfc-a. otišlo ih je toliko koji nisu odigrali 3 min u prvom timu da bi danas imali sastav za LŠ redovno. pih. dečko je odabrao kako je odabrao i gotovo - putuj igumane. šta će da uradi za vitese ili chelsea, realno me zabole patka, ne zanimaju me ni jedni ni drugi, kao ni ovi gde igraju sulejmani, nastasić, savić i ostali. da li je U-20 tim zakinut neigranjem pantića, to se vidi po rezultatu. hvala ni za šta, a sad adio.

imamo preče brige....

Link to comment

jbg. elementarna logika nalaže da bi trebao da se pokažeš u slabijoj konkurenciji pre no što pređeš na viši nivo. da igraš standardno, da stekneš iskustvo i samopouzdanje. u toj varijanti ne bi išao u filijale i na dokazivanje, nego bi odlazio sa nekakvom reputacijom.

 

to je jedan put, koji je meni najlogičniji i za mladog igrača najbolji ukoliko je moguć. ima i drugih načina naravno, a Pantić je odabrao jedan od njih. brzo ćemo videti kakva mu je bila procena.

 

Pa to i radi, igraće prvo u slabijoj konkurenciji dok ne bude spreman da pređe na viši nivo. Svejedno je da li se dokazuje Partizanu ili u nekom drugom klubu za razvoj mladih igrača, to je taj isti put kojim idu svi mladi igrači, nema "i drugih načina". Osim što će tamo imati bolje uslove da se razvije

Link to comment

Standardna maderaška verbalna dijareja, ovog puta u vidu brige za mlade naivne fudbalere i jadnog Pantića koji se jedva spasio od kluba koji ga je naučio da igra fudbal kako bi Ramadani zaradio koji dinar više. Dežurni nisu izneverili, mada poneki nick i fali.

 

Jebe mi se za Pantića i njegovu karijeru koliko i za Jovićeve krajnike.

 

Pusa cigani.

+1

javila komanda da se ne govori vise o namestanju utakmice ofk terza- zvezda terza

 

cigani ludaci

 

Edited by bradilko
Link to comment

Malo je manje u pitanju nerazumevanje za mladunca a malo više za ovu romansiranu biografiju u kojoj se Pantić proglašava nekakvim prvoborcem protiv Vučelića i Karadžića, malim ali hrabrim krojačem koji je mafiji rekao odlučno "njet".

 

Veliki talenti u srpskom fudbalu odlično znaju pravila igre. Ponikneš u klubu, pokažeš talenat, bude interesovanja, obavezno budeš pod ugovorom da bi mafija namakla neku kintu i klauzulu od 20%, odigraš jednu dobru (ili čak prosečnu) polusezonu i ideš vani. To je to. Ako nećeš da radiš sa Vučelićem slobodan si da fudbal učiš u mladjim kategorijama Rada, Zemuna, OFK, Voždovca, Borče... Tamo će te sigurno Čelzi primetiti a u upravama im sede sve same Majke Tereze koje će se polomiti da tvoj i samo tvoj interes prvi bude ispoštovan.

 

Možeš misliti, hrabro se suprotstavio Vučeliću... Ajde barem oko toga da se ne lažemo. A jednog dana možemo da uporedimo kako su prošli npr Mitrović i Živković a kako Sulejmani, Nastasić i Pantić.

Edited by beowl
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...