Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ašove, ti to tako sa svojim članovima iz porodice lopata i pripadajućim kućnim ljubimcima.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nisi se valjda naljutila? Kakvi sad clanovi porodice, prvo me proglasis totalnim ludakom sa jos par njih zbog holandske lige, pa sad i porodica... sto si tolika jajara?

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na svakog Zivkovica, Ljajica i Kolarova imamo ponekog Pantica, Nastasica i Matica. Nije nimalo novo da ljudi odlaze iz zemlje sa 17-18 godina.Jedino sto je novo, to je da je igrac ovaj put otisao korak dalje u zelji da pobegne i izgubio polusezonu domacice i prvenstvo za mlade zbog zelje da ode. Jeste bitno, pogotovu ovo drugo, ali nije toliko katastrofalno koliko pokusavate da predstavite. Mogao se isto tako povrediti pa propustiti pola godine, ne bi bio ni prvi ni poslednji..

 

Jedna stvar me buni. Ovde je najveca zrtva sam Pantic, nikako Partizan. I kako niko ne staje na njegovu stranu? Kako se niko ne pita zbog cega klub ucenjuje maloletnike robovskim ugovorima? U ovoj zemlji, otkazni rok je mesec dana. Kazes "nasao sam novi posao, idem za mesec dana". I onda se jednog dana jednostavno ne pojavis. Kako to da ne vaze ista pravila za fudbalere? Ili nam je osecaj za realnost toliko skrenuo da cemo automatski da racunamo da su govna govna i da se to ne moze promeniti?

Link to comment

Pa ni vi kraljevi se ne obnašate baš kraljevski. Niko ovde nije omalovažavao holandsku ligu, samo se dovodila u pitanje svrsishodnost nečije ideje da se kao tinejdžer zakrvi sa klubom po ćaćinoj naredbi i preskoči godinu dana (bilo kakvog) fudbala kako bi završio na pozajmici u Viteseu (gde tek treba da se izbori za mesto u timu kako bi mogao da kali svoj talenat u holandskom fudbalu). Tako da nema potrebe da imputirate ljudima ono što nisu rekli.

Kraljevski po zasluzi, a nipodaštavanje nipošto nisam imputirao. Čak su i klubovi poimence nabrajani, a i pejorativno se govorilo o moćnoj holandskoj ligi.

 

Inače, Nije dete Pantić imao ideju da preskoči godinu dana fudbala, nego su ga mafijaški klupski interesi na to primorali. Retki su slučajevi da se suspenduje igrač koji odbije produženje ugovora i (sa sve ćaćom) provlači godinu dana kroz medijsko blato. Za njega zapravo nije svrsishodno to što je bio prinuđen da talenat razvija u talogu. To što je iz taloga pohitao je potpuno racionalna odluka - inače bi bar neka nada holandskog fudbala odabrala da se razvija protiv klubova koji nisu Ekscelzior, Kambur i De Grafšap, nego bi došla u zemlju svetskih prvaka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

inače bi bar neka nada holandskog fudbala odabrala da se razvija protiv klubova koji nisu Ekscelzior, Kambur i De Grafšap, nego bi došla u zemlju svetskih prvaka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

ovo bi ti zaista bila kraljevska pretpostavka da u srbiji ima više para nego u holandiji

Link to comment

o čemu pričate jebovasotac...

 

to što je mali pacov rešio da ne odigra omladinski ugovor je pokrenulo priču o kvalitetu naše i holandske lige?

 

govance je fudbal naučilo u Partizanu. ne mora da igra ako neće, nek se nosi u pičku materinu, ako ga nije sramota trenera i saigrača, a očigledno nije.

Link to comment

Mene bi bilo sramota da radim za Vucelu.

 

Mislim, jbt, opet: decko je hteo da odradi omladinski ugovor, nisu mu dali.

Edited by Fins fleet
Link to comment

a imponuje da radiš za faljija. how yes no. to su sve zakuvala ono đubrad iz niona i onaj isprdak bosman

 

nego arslanagiću, čeka te sektor m

Link to comment

Nisu mu dali zato sto nije hteo da potpise profesionalni. Tole ga za kaznu isterao iz reprezentacije. Kad je Zvezda slicno prolazila sa beguncima nije mu smetalo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...